Len nedávno sme vás informovali, že spoločnosť Apple získala exkluzívne práva na nový film Greyhound, v ktorom uvidíme v hlavnej úlohe Toma Hanksa. Doteraz nebolo jasné, kedy a ako ho budeme môcť sledovať aj v rámci Apple TV+. Oficiálna správa z dnešného rána však všetko upresňuje. Greyhound si pozrieme už 10. júla, v pohodlí našich obývačiek.

Tom Hanks vo filme „Greyhound“ príde na Apple TV+ už 10. júla.

Pôvodne mala byť premiéra tohto filmu dávno za nami. Pandémia COVID-19 sa však postarala o značný posun a zmenu v spôsobe predstavenia. O toto dielo bol vo všeobecnosti veľký záujem. Bojovalo tu hneď viacero streamovacích služieb. Apple však všetkých preplatilo a exkluzívne práva na vysielanie získalo za cca 70 miliónov dolárov.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Spoločnosť Sony Pictures sa rozhodla podstúpiť takýto krok z dôvodu, že kiná sú vo väčšine krajín ešte stále uzavreté a pokiaľ sú aj opatrenia miernejšie, ľudia ich navštevujú v oveľa menšej miere, ako pred pandémiou.

Greyhound sa tak dostal v podstate dosť nečakane priamo na službu od jablkovej spoločnosti. Okrem Toma Hanksa, ktorý bude určite veľkým lákadlom, si tu zahrajú aj herci ako Stephen Graham, Rob Morgan či Elisabeth Shue. Samotný trailer na film si môžete pozrieť nižšie. Už z tejto upútavky môžeme konštatovať, že to celé vyzerá veľmi dobre.

Ďalšie významné mená na Apple TV+ v skorej budúcnosti

Len tak pre zaujímavosť, približne pred týždňom sme sa dozvedeli, že cupertisnký gigant zafinancoval aj film „Killers of the Flower Moon“, ktorý režíruje Martin Scorsese a v hlavných úlohách si tu zahrá Leonardo DiCaprio a Robert De Niro. Streamovacia platforma sa nám teda pomaly rozrastá a pokiaľ to takto bude pokračovať aj naďalej, určite sa máme na čo tešiť.

Prečítajte si tiež  Do Apple TV+ pribudol perfektný film "Greyhound" s Tomom Hanksom.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.