V jednom týždni sa toho vo svete Apple udeje naozaj veľa – pokiaľ čítaš náš magazín, nemohlo ti to ujsť. Preto sa môže stať, že sa k tebe niekedy nedostanú všetky dôležité informácie. Rozhodli sme sa, že s tým spravíme koniec a vždy v sobotu poobede vyberieme tie najpodstatnejšie a najhorúcejšie novinky posledného týždňa, ktoré si pripomenieme v pravidelnom seriáli Jablková bublanina. Každý článok môžeš otvoriť kliknutím na fotografiu, alebo priložený odkaz. Poďme sa teda pozrieť, ktoré novinky boli najzaujímavejšie tento týždeň?

iPhone Photography Awards 2016

Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Tak ako každý rok, aj tento sa konala medzinárodná súťaž iPhone Photography Awards 2016. Táto súťaž je vyhodnotením toho najlepšieho, čo sa používateľom iPhonov podarilo na ich zariadenia za posledný rok zachytiť. Asi nebudeme klamať keď ti povieme, že mnohé zábery sú takmer dokonalé a človek až ťažko verí, že boli vytvorené práve iPhonom.

- Reklama -

Pozri sa na ne v našom článku: iPhone Photography Awards 2016.


Dva vydarené úniky nových iPhonov!

Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Na internete je stále viac a viac uniknutých informácií, ktoré sa týkajú práve pripravovaného iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus. Hoci sa Apple vraj snaží zabrániť únikom ako sa len dá, očividne sa mu to veľmi nedarí. Preto máme možnosť vidieť produkty ešte podstatne skôr, ako ich spoločnosť vôbec predstaví. Najnovší únik iPhone 7 a iPhone 7 Plus ukazuje opäť nové informácie a zariadenia v takmer hotovom stave.

Všetky ich nájdeš v našom článku: Dva vydarené úniky nových iPhonov!.


 iOS 10 ti vie povedať to, kde si zaparkoval svoje auto!

Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

iOS 10 je pomerne veľkou zmenou oproti súčasnému iOS 9. Apple urobilo v oblasti operačných systémov skutočne veľké zmeny a pridalo do nich množstvo noviniek. Na veľa z nich sme doteraz potrebovali buď dodatočné aplikácie, alebo sme ich vôbec nemali, lebo sme nemali potrebu využiť ich. V našom článku si ukážeme jednu novinku priamo v iOS 10, ktorá ti môže pomôcť v nákupnom centre či vo voľnej prírode nájsť tvoje auto.

Celý článok nájdeš tu: iOS 10 ti vie povedať to, kde si zaparkoval svoje auto!


Recenzia: FIFA 16 Ultimate Team

FIFA 16 Ultimate Team
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Každý rok prichádzajú nové veci. Máme tu napríklad nový iPhone, nové iOS, nové Call of Duty a tiež novú FIFU. Tá sa vylepšuje každý rok, no a počas poslednej verzie prešla veľmi veľkou zmenou, zmenou k lepšiemu. FIFA 16 totižto kombinuje dve hry v jednej a hoci neprináša taký zážitok, ako verzia pre PC či konzolu, dokáže zabaviť každého hráča a milovníka futbalu. Poďme sa pozrieť čo prináša FIFA 16 Ultimate Team!

Recenziu nájdeš v našom článku: Recenzia – FIFA 16 Ultimate Team.


 Návody, návody, návody

navod-iphone-smer-panoramy-svetapple
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok
navod-iphone-kalkulačka-svetapple
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Rozhodli sme sa pre teba podrobne spracovať návody, v ktorých nájdeš všetko, čo potrebuješ pri iPhone vedieť. Každý deň ti prinášame návody, ktoré riešia jednoduchšie a tiež také, ktoré riešia náročnejšie problémy. Všetky ich nájdeš v našej kategórií „Návody“, priamo v menu na našom webe.


Ak sa ti článok páčil, určite nás podpor zdieľaním, prípadne napíš svoje postrehy a námety! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]