Streamovacia platforma Apple TV+ pomaly dopĺňa kvalitný obsah. Apple spustilo službu presne pred týždňom a dnes ju aktualizovalo. Na Apple TV+ sú dostupné nové diely k seriálom “SEE”, “The Morning Show” či “For All Mankind”.

Na Apple TV+ sú dostupné nové diely k seriálom

Aj keď sme vyjadrili miernu kritiku na adresu Apple TV+, neznamená to, že je služba zlá. Jednoducho nám len príde zatiaľ nie príliš zaujímavá. Na druhú stranu objektívne povedané, seriály v nej nás naozaj chytili a bavia nás. Hodnotenie od profesionálov síce už také fantastické nie je, ale koho to zaujíma, keď my sme sa namotali, no nie? Apple ponúklo hneď od uvedenia služby ku každému seriálu tri diely, ktoré ste si mohli pozrieť okamžite. Je to spôsob akým sa môžete na niečo rýchlejšie “namotať”.

Z výberu toho najlepšieho vyberáme samozrejme trojicu, ktorá začína fantasticky spracovaným seriálom “SEE”, kde si zahral Jason Mamoa, pokračuje “The Morning Show”, s hviezdami ako Jennifer Aniston, Reese Witherspoon či Steve Carell a končí “For All Mankind”. Pokiaľ ste začali sledovať všetky alebo aspoň jeden z nich, máme dobrú správu. Dnes si môžete pozrieť štvrté pokračovanie.

Na Apple TV+ sú dostupné nové diely k seriálom "SEE", "The Morning Show" či "For All Mankind".
V seriáloch nájdeme bohaté hviezdne obsadenie – svetapple.sk

Špeciálne tieto seriály budú dostupné s novými dielmi na týždňovej báze počas každého piatku. Okrem toho si budete môcť už onedlho pozrieť ďalší nový seriál “Servant”, ktorý sa do služby dostane 28. novembra a v tento deň sa budú aj pravidelne vysielať nové časti. Netreba zabúdať ani na to, že Apple už v pondelok oznámilo film “The Banker”, v ktorom si zahrá napríklad Samuel L. Jackson a ktorý bude dostupný exkluzívne vrámci platformy už začiatkom septembra. Tu pripomíname, že do kín sa dostane o pár týždňov skôr.

Zaujíma nás, ktorý zo seriálov sledujete najradšej? Vieme, že toho na službe zatiaľ moc dostupného nie je ale ako sme už uviedli vyššie, obsah sa postupne dopĺňa. Ak máte svojich favoritov, napíš nám ich do komentárov.

Na Apple TV+ sú dostupné nové diely k seriálom "SEE", "The Morning Show" či "For All Mankind".
obsahu je v službe stále relatívne málo. Na druhú stranu je ale dosť kvalitný – svetapple.sk
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here