Ak si chcete kúpiť kvalitné bezdrôtové slúchadlá s obrovskou nádielkou funkcií, dnes máte kvantum možností, u ktorého výrobcu si vybrať. Problém je však v tom, že žiaden z nich nedokáže hardvér a softvér prepojiť tak dokonale, ako práve Apple. AirPods Pro 2 sú v súčasnosti v zľave a bola by to veľká škoda nevyužiť. Na najlepších slúchadlách výrobcu slušne ušetríte.

AirPods Pro 2. generácie majú k dispozícii originálny dizajn, ktorý dokonalo padne do ucha. Na ich koncoch sa nachádzajú silikónové štuple, vďaka ktorým funguje aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC). To je len tak mimochodom pri týchto slúchadlá na dokonalej úrovni, čo sme si mali možnosť vyskúšať aj my sami. Rovnako je tu aj mimoriadne kvalitné prehrávanie zvuku vďaka meničom so zosilňovačom, takže si na svoje prídu aj náročnejší používatelia.

Cena za AirPods Pro 2. generácie štartuje na úrovni 299 €, čo vôbec nie je málo peňazí. Za podobnú sumu si dnes viete kúpiť aj profesionálnejšie zamerané náhlavné slúchadlá od iných výrobcov. Nebudú však také kompaktné a schopné, ako práve AirPods Pro 2. Riešenie od Apple navyše teraz viete kúpiť oveľa výhodnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva od 238 €. Vďaka tomu slušne ušetríte.

AirPods Pro 2 majú niekoľko režimov

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / Marques Brownlee (úprava redakcie)

AirPods Pro 2 ponúkajú aj iné režimy, ako napríklad transparentný posluch. Zariadenie je vybavené sériou mikrofónov, ktoré po celý čas počúvajú zvuky z vášho okolia a v reálnom čase ich prenášajú do vašich uší.

Druhým režimom, ktorý bude ale k dispozícii až po vydaní operačného systému iOS 17, je špeciálny adaptívny režim. Ten dokáže automaticky prepínať medzi ANC a transparentným zvukom, vďaka čomu máte po celý čas prehľad o tom, čo sa deje vo vašom okolí.

Brutálna výdrž batérie a odolnosť voči vode 

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / Marina Tech (úprava redakcie)

Kapitolou samou o sebe je pri AirPods Pro 2. generácie ich výdrž batérie, ktorej pomáha aj úsporný čip H2. Samotné slúchadlá ponúkajú 6 hodín na jedno nabitie a nabíjacie puzdro ďalších 24 hodín, vďaka čomu sa viete dostať celkovo na 30 hodín. To je už veľmi slušná hodnota. Slúchadlá sa dajú nabíjať bezdrôtovo, alebo cez Lightning kábel.

Za zmienku tiež stojí vodeodolnosť vďaka norme IPX4. Aj keď so svojimi AirPods Pro 2 zmoknete, alebo sa náhodou spotíte, v oboch prípadoch si môžete byť istí, že sa im vôbec nič nestane.

Prečítajte si tiež  Spigen nám prezradil dizajn iPhonu SE!

Drobným bonusom je potom fakt, že po novom má aj nabíjacie puzdro reproduktory, vďaka čomu bude s vami po celý čas interagovať a hodí sa to pri hľadaní zariadenia a prehrávania zvuku cez funkciu Nájsť. Na AirPods Pro 2 si tiež viete zvýšiť hlasitosť dotykom priamo na nabíjacích stopkách. Toto predošlý model nevedel.

AirPods Pro 2 sú neuveriteľne komplexné a my ich odporúčame 

Zdroj: YouTube / 钟文泽

Celkovo teda môžeme o AirPods Pro 2 napísať, že ide o vydarený produkt, ktorého nákup odporúčame. Sami používame prvú aj druhú generáciu a úprimne môžeme napísať, že nič lepšie sme zatiaľ nemali v rámci Apple platformy k dispozícii. AirPods Pro 2 prekonávajú aj vrcholové AirPods Max!

Samozrejme, že nájdete bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú lacnejšie, alebo majú lepší zvuk. AirPods Pro 2. generácie, ktoré kúpite za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku na tomto odkaze sú ale mimoriadne komplexné a dokážu skĺbiť maximálny komfort s kvalitou bez väčších kompromisov. Aj preto ich ľudia milujú.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -