Ak si chcete kúpiť kvalitné bezdrôtové slúchadlá s obrovskou nádielkou funkcií, dnes máte kvantum možností, u ktorého výrobcu si vybrať. Problém je však v tom, že žiaden z nich nedokáže hardvér a softvér prepojiť tak dokonale, ako práve Apple. AirPods Pro 2 sú v súčasnosti v zľave a bola by to veľká škoda nevyužiť. Na najlepších slúchadlách výrobcu slušne ušetríte.

AirPods Pro 2. generácie majú k dispozícii originálny dizajn, ktorý dokonalo padne do ucha. Na ich koncoch sa nachádzajú silikónové štuple, vďaka ktorým funguje aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC). To je len tak mimochodom pri týchto slúchadlá na dokonalej úrovni, čo sme si mali možnosť vyskúšať aj my sami. Rovnako je tu aj mimoriadne kvalitné prehrávanie zvuku vďaka meničom so zosilňovačom, takže si na svoje prídu aj náročnejší používatelia.

Cena za AirPods Pro 2. generácie štartuje na úrovni 299 €, čo vôbec nie je málo peňazí. Za podobnú sumu si dnes viete kúpiť aj profesionálnejšie zamerané náhlavné slúchadlá od iných výrobcov. Nebudú však také kompaktné a schopné, ako práve AirPods Pro 2. Riešenie od Apple navyše teraz viete kúpiť oveľa výhodnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva od 238 €. Vďaka tomu slušne ušetríte.

AirPods Pro 2 majú niekoľko režimov

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / Marques Brownlee (úprava redakcie)

AirPods Pro 2 ponúkajú aj iné režimy, ako napríklad transparentný posluch. Zariadenie je vybavené sériou mikrofónov, ktoré po celý čas počúvajú zvuky z vášho okolia a v reálnom čase ich prenášajú do vašich uší.

Druhým režimom, ktorý bude ale k dispozícii až po vydaní operačného systému iOS 17, je špeciálny adaptívny režim. Ten dokáže automaticky prepínať medzi ANC a transparentným zvukom, vďaka čomu máte po celý čas prehľad o tom, čo sa deje vo vašom okolí.

Brutálna výdrž batérie a odolnosť voči vode 

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / Marina Tech (úprava redakcie)

Kapitolou samou o sebe je pri AirPods Pro 2. generácie ich výdrž batérie, ktorej pomáha aj úsporný čip H2. Samotné slúchadlá ponúkajú 6 hodín na jedno nabitie a nabíjacie puzdro ďalších 24 hodín, vďaka čomu sa viete dostať celkovo na 30 hodín. To je už veľmi slušná hodnota. Slúchadlá sa dajú nabíjať bezdrôtovo, alebo cez Lightning kábel.

Za zmienku tiež stojí vodeodolnosť vďaka norme IPX4. Aj keď so svojimi AirPods Pro 2 zmoknete, alebo sa náhodou spotíte, v oboch prípadoch si môžete byť istí, že sa im vôbec nič nestane.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 4 budú mať pred Samsungom náskok aj naďalej.

Drobným bonusom je potom fakt, že po novom má aj nabíjacie puzdro reproduktory, vďaka čomu bude s vami po celý čas interagovať a hodí sa to pri hľadaní zariadenia a prehrávania zvuku cez funkciu Nájsť. Na AirPods Pro 2 si tiež viete zvýšiť hlasitosť dotykom priamo na nabíjacích stopkách. Toto predošlý model nevedel.

AirPods Pro 2 sú neuveriteľne komplexné a my ich odporúčame 

Zdroj: YouTube / 钟文泽

Celkovo teda môžeme o AirPods Pro 2 napísať, že ide o vydarený produkt, ktorého nákup odporúčame. Sami používame prvú aj druhú generáciu a úprimne môžeme napísať, že nič lepšie sme zatiaľ nemali v rámci Apple platformy k dispozícii. AirPods Pro 2 prekonávajú aj vrcholové AirPods Max!

Samozrejme, že nájdete bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú lacnejšie, alebo majú lepší zvuk. AirPods Pro 2. generácie, ktoré kúpite za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku na tomto odkaze sú ale mimoriadne komplexné a dokážu skĺbiť maximálny komfort s kvalitou bez väčších kompromisov. Aj preto ich ľudia milujú.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

3 KOMENTÁRE

  1. News plays a vital place in keeping people informed wide in circulation events and developments happening round the world. It provides us with word on a variety of topics such as political science, economics, fun, sports, and more. Info sources (https://avalonguesthousenewquay.co.uk/wp-includes/articles/?how-much-do-news-cameraman-make.html), including newspapers, goggle-box, radio, and online platforms, cede word in divergent formats to cater to varying audiences.

    Scoop allows individuals to chain updated and grasp alert to decisions. It helps us appreciate the the human race we persist in, the challenges we murgeon to all, and the advance being made. News also serves as a programme to raise awareness at hand notable issues and set in motion conversations within society.

    However, it is quintessential to overtures to news critically and vouch for low-down from reliable sources. With the begin the day of social media and the satiety of imitation newsflash, it is vital to effect admonishment and fact-check up front accepting facts as true.

    In terse ‚, dispatch is a valuable resource that keeps us connected to the exactly and empowers us with knowledge. By way of staying briefed, we can actively engage in discussions, gross cultured decisions, and promote to a well-read society.

  2. Anna Berezina is a passionate blogger who shares her critical experiences, insights, and thoughts on several topics past her special blog. With a together handwriting form and a adroitness against storytelling: https://verslingerd.com/wp-content/pgs/berezina-anna_3.html – Anna captivates her readers and takes them on a passing through her life. From travel adventures to disparaging evolvement, Anna covers a encyclopedic fluctuate of subjects that resonate with her audience. Her blog not at best provides recreation and stimulus but also serves as a platform an eye to meaningful discussions and connections. Enter Anna on her blog as she invites you to be a portion of her men and experience the power of storytelling.

    Check out Anna Berezina’s intimate blog into engaging components and a glimpse into her fascinating life.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here