Spoločnosť Apple vydala pred niekoľkými hodinami aktualizáciu pre slúchadlá AirPods Max, ktorá je už tretia v poradí od ich decembrového uvedenia na trh. Firmvér 3E756 sa inštaluje automaticky a technologický gigant o ňom nezdieľal žiadne bližšie podrobnosti.

AirPods Max
Zdroj: www.svetapple.sk

Ako už ale býva zvykom, Apple sa so svojimi aktualizáciami prioritne snaží opraviť chyby s Bluetooth, ovládaním alebo výdržou batérie. Nedostávajú sa sem nové zaujímavé funkcie, ako napríklad pri iPhone alebo iPade.

Taktiež nie je možné vyvolať aktualizáciu firmvéru manuálnym spôsobom. Všetko teda prebieha automaticky, pokiaľ je váš iPhone ku slúchadlám pripojený a danú situáciu vyhodnotí ako najvhodnejšiu.

Postup ako overiť aktuálny firmvér na AirPods je veľmi jednoduchý: 

  • Pripojte AirPods Max ku iPhonu.
  • Otvorte aplikáciu Nastavenia.
  • Pokračujte do sekcie Všeobecné.
  • Vyberte Informácie.
  • Kliknite na AirPods (zvyčajne je pri nich aj vaše meno).
  • Skontrolujte aktuálnu verziu firmvéru (najnovšia je 3E756).
AirPods Max
Zdroj: www.svetapple.sk

Na záver nám nezabudnite napísať, ako sa inštalácia aktualizácie prejavovala vo vašom prípade. Postrehli ste na AirPods Max nejaké zmeny alebo tieto špičkové slúchadlá fungujú úplne rovnako, ako predtým?

Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro môžete mať stále za extrémne nízku cenu. Nový model sa zatiaľ neoplatí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.