Pokiaľ máte radi spoločnosť Apple, vo svojej domácnosti si ju môžete pripomínať celým radom plyšových vankúšov, navrhnutých presne podľa vzoru klasických jablkových produktov od spoločnosti Throwboy.

Táto firma však teraz prišla s ďalším doplnkom, ktorý je minimálne rovnako zaujímavý. Ide o deky s motívom spoločnosti Apple. Zaujať môžu každého fanúšika technologického giganta.

Prikrývky vznikli v spolupráci so spoločnosťou Mineola Knitting Company a sú dostupné v troch samostatných dizajnoch. Na jednom môžete vidieť klasický iMac G3, na druhom obrovskú ikonu aplikácie Finder a na treťom zas ikonický iPod, ktorý sa len pred pár dňami oficiálne prestal predávať.

Cena, ako by deky vyrábalo a predávalo priamo Apple 

Každá deka má rozmery 127 x 152 centimetrov a je ručne tkaná z recyklovanej bavlny a recyklovaného polyesteru. Spoločnosť Throwboy uvádza, že deky sú elastické, mäkké a majú príjemný, „mierne zaťažujúci“ pocit.

Všetky prikrývky si môžete zaobstarať na webovej stránke Throwboy, pričom ich cena je pomerne vysoká. Za jeden kus zaplatíte 160 $, čo je v prepočte asi 150 €.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Predajca si však uvedomuje, že vyššia cena môže odradiť niektorých zákazníkov, a presne preto do ponuky zaradil aj celú radu cenovo dostupnejších flísových diek, ktoré štartujú na hranici cca 50 $ a taktiež obsahujú motívy spoločnosti Apple. Idete do toho?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -