Apple sa včera postaralo o predstavenie nových produktov, medzi ktorými nechýbajú ani nové dodatky z kategórie Mac. Okrem supervýkonného počítača Mac Studio sme sa dočkali aj externého monitora Studio Display.

Ten je dodávaný s tromi rôznymi možnosťami montáže a to s bežným stojanom, ktorý sa iba nakláňa, stojanom s nastaviteľným sklonom a výškou a držiakom VESA mount. Čo však Apple nepovedalo je, že stojany nie je možné meniť.

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo monitor Studio Display. Osloví nielen dizajnom, ale aj technológiami

Áno, čítate dobre. Stojany a konzoly určené pre Studio Display nebude možné vymieňať a dokupovať podľa potreby. Stojí za tým jednoduchý fakt, že samotné montážne adaptéry sú priamo zabudované do konštrukcie monitora.

Žiadny zo stojanov tak nebudete môcť vymeniť, preto je nutné aby každý potenciálny záujemca poriadne zvážil svoje pracovné nároky, ktoré od externého displeja očakáva.

Štandardný stojan a adaptér na uchytenie VESA sa dodávajú bez príplatku k monitoru Studio Display za 1749,00 € alebo v prípade monitora s nano-textúrou za 1999,00 €. V prípade verzie stojanu s nastaviteľným sklonom a výškou zvýši cenu na 2209,00 €, prípadne 2459,00 €.

Štandardný displej s možnosťou naklonenia poskytuje 30 stupňový náklon, pričom 5 stupňov je možné nakloniť smerom nadol a 25 stupňov smerom nahor. Stojan s nastaviteľným sklonom a výškou obsahuje rovnakú flexibilitu 30 stupňov náklonu spolu s nastavením výšky o 105 mm.

Monitor Studio Display spolu so stojanom Mac Studio boli včera sprístupnené na predobjednávky a k dispozícii budú 18. marca. Vysoký záujem však naznačuje, že zariadenie bude čeliť poriadne dlhej čakacej dobe v rámci dodávok.

Prečítajte si tiež  Toto sú slovenské ceny za nový monitor Studio Display

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here