Spoločnosť Nomad predstavila novú bezdrôtovú nabíjačku Base One Max s prémiovým dizajnom zo skla a hliníka a integrovanou nabíjacou podložkou pre hodinky Apple Watch. Vhodná je pre použitie v domácnosti ale tiež v práci.

Base One Max poskytuje prvotriedny estetický ale aj funkčný zážitok z nabíjania Apple zariadení. Má krásny dizajn, 15W bezdrôtové nabíjanie MagSafe pre iPhone a odolnú konštrukciu.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 môže zdražieť všade mimo USA. Dôvodov je hneď niekoľko

Špecifikácie zariadenia Base One Max

  • Oficiálne certifikovaný MagSafe MFi s 15W bezdrôtovým nabíjaním pre iPhone
  • Integrovaná nabíjačka pre Apple Watch
  • Napájanie cez USB-C (nylonový opletený kábel je súčasťou balenia)
  • Vyžaduje 30W napájací adaptér (predáva sa samostatne)
  • Celokovový a sklenený dizajn
  • Pevná konštrukcia s hmotnosťou 900 gramov
  • Cena 149,99 USD (cca 140 €).

Rovnako ako model Base One, aj model Base One Max sa dodáva v striebornej a karbidovo šedej farbe. Dizajn v oboch verzií je veľmi luxusný. Nabíjačka vyzerá skvele v akomkoľvek priestore, kam ju umiestnite. Príslušenstvo je navyše ťažké, čo znamená, že sa pri manipulácii so zariadeniami vôbec nehýbe.

Celá spodná časť nabíjačky je vyrobená z protišmykovej gumy s nožičkami, ktoré ju trochu nadvihnú. Ak hľadáte prémiovú nabíjačku s podporou MagSafe, mohla by sa vám páčiť práve táto.

Príslušenstvo je zatiaľ dostupné na oficiálnej internetovej stránke spoločnosti Nomad. Je však iba otázkou času, kedy sa dostane do predaja aj na Slovensku.

Čo hovoríte na tento produkt vy? Páči sa vám alebo nie? Za nás je to zaujímavá alternatíva ku zariadeniu MagSafe Duo Charger od Apple. To stojí rovnako, no po vizuálnej stránke značne stráca.

Prečítajte si tiež  Prečo má iPhone stále notch aj keď konkurencia používa omnoho menšie výrezy? Poznáme odpoveď

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -