Pre AirPods Max a AirPods Pro dnes vyšiel firmvér, ktorý sa postaral o integráciu slúchadiel do siete Find My. Funkcia v rámci systému iOS 15 bola síce teasovaná ešte v júni, no používatelia sa jej dočkali až teraz.

Prečítajte si tiež  Apple do konca roka 2021 predstaví AirPods 3. generácie

Update s označením 4A400 dovoľuje lokalizovať presnú polohu oboch modelov z portfólia jablkových slúchadiel na základe pripojenia k iným Apple zariadeniam. Možnosť bola doteraz dostupná iba v okresanom režime, keďže polohu slúchadiel síce bolo možné zistiť, ale iba ak boli pripojené cez bluetooth. V tomto prípade bolo taktiež možné zistiť iba ich poslednú polohu, kedy boli dostupné.

- Reklama -

Recenzia AirPods Pro

Nový firmvér tiež ponúka možnosť „Play a Sound“, vďaka ktorej je možné prehrať zvuk a slúchadlá tak presnejšie lokalizovať. Ak chcete na svoje AirPods Max alebo AirPods Pro nainštalovať najnovší firmvér uistite sa, že sú pripojené k vášmu iPhonu a nechajte ich v jeho blízkosti. Slúchadlá si automaticky stiahnu najnovšiu verziu firmvéru.

Pred inštaláciou sa však uistite, že slúchadlá a bezdrôtové puzdro máte dostatočne nabité. Verziu firmvéru následne môžete skontrolovať v Nastaveniach Bluetooth, po rozkliknutí informácií o vašich Airpodoch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -