Analytická spoločnosť DigiTimes zverejnila správu pre investorov, ktorá sa zaoberá budúcimi zariadeniami od spoločnosti Apple. Patria medzi ne aj bezdrôtové slúchadlá AirPods 3, o ktorých sa hovorí prakticky od začiatku tohto roka.

Podľa analytikov uvidíme tento produkt v predaji najneskôr v novembri alebo decembri 2021. Hoci ich Apple neprezentovalo na Keynote, kde sme videli nový iPhone 13, iPad, iPad mini 6. generácie či Apple Watch Series 7, ešte stále existuje skvelá príležitosť, na ktorej sa môžu ukázať.

Kedy budú AirPods 3 predstavené verejnosti? 

Bude to zrejme na ďalšom novembrovom predstavení, kedy Apple plánuje odprezentovať nový MacBook Pro so 14″ a 16″ displejom. Práve tu by mohli byť AirPods 3 pridané ako príjemná a menej dôležitá vsuvka. Rovnakým spôsobom nám Apple minulý rok predstavilo HomePod mini.

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Apple má opäť problém. Dôvodom je chýbajúca nabíjačka v balení iPhonu

Ak by sa tak ale napokon nestalo, technologickému gigantovi ešte stále ostáva tlačová správa, prostredníctvom ktorej nám minulý rok predstavil oveľa zaujímavejšie AirPods Max.

Na záver už iba dodáme, že AirPods 3 budú vylepšené po dizajnovej stránke a mali by tiež priniesť lepší zvuk, kompaktnejšie rozmery (aj nabíjacieho boxu) a minimálne rovnakú výdrž batérie ako predchodca. Ich cena sa bude pohybovať na úrovni 200 $/€.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.