Lokalizátor AirTag sa stal v priebehu uplynulých mesiacov fenoménom. Zariadenie môžete zavesiť prakticky načokoľvek a ak to náhodou stratíte, za pomoci iPhonu zistíte presnú polohu do niekoľkých minút. Aj to je dôvod, prečo by ste si AirTag mali kúpiť aj vy. Dvojnásobne to platí v čase, kedy je jeho cena ešte stále prívetivá. Bude len horšie.

Aby sme to upresnili, z dôvodu oslabenia eura voči doláru Apple zvyšovalo ceny a tento negatívny trend sa nevyhol ani populárnemu lokalizátoru. Ak si zaobstaráte jeden kus z oficiálnej distribúcie, zaplatíte zaň až 39 €. To sa však neoplatí, pretože štyri kusy môžete získať v akciovom balení za 129 € (32,25 € / kus).

Našťastie sú tu však stále firmy, ktoré AirTag predávajú za pôvodnú cenu. Ak máte záujem len o jeden kus, v akcii ho môžete získať už za niečo vyše 30 €. Ušetríte síce iba 5 – 10 €, ale aj to je niečo. Za zvyšné peniaze si môžete kúpiť napríklad kľúčenku od Loopi, v ktorej ho budete nosiť.

Aby sme vás, ale ešte viac potešili, našli sme aj predajcu, ktorý predáva 4 kusy AirTagov za cenu spred zdražovania. Celý balíček stojí cca 110 €, čo je pomerne vysoká jednorázová investícia, no ak sa s niekym dohodneme, kus získate už za necelých 27,5 €! A to sa extrémne oplatí. Najlepšie ponuky na nákup štyroch kusov AirTagov nájdete tu.

AirTag sledovacie zariadenie položené na kovovom ráme
Zdroj: Unsplash / Daniel Romero

Vychádzame najmä z predpokladu, že jeden AirTag nikdy nestačí. Áno, môžete si ho dať napríklad na kľúče od bytu, ale čo vaša peňaženka, kabelka či ľadvinka?

Myslite na to, že tých pár desiatok investovaných eur vám môže zachrániť predmety v hodnote niekoľkých stoviek či dokonca tisícok. Veď o takýchto prípadoch informujeme relatívne často.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Reklamy ako nový štandard streamovacích platforiem. O ich zavedení uvažuje aj Apple
Môže ťa zaujímať
- Reklama -