Servant na Apple TV+

Apple sa snaží zaujať aj na iných platformách ako YouTube, kde pravidelne láka divákov na sledovanie jeho filmov a seriálov zo služby Apple TV+. Nerobí to len cez klasické teasery, ale aj pomocou zákulisných videí, ktoré nám ozrejmujú viac o jednotlivých dielach.

Najnovšie sa firma zamerala na hit Servant, ktorý je aktuálne dostupný vo svojej druhej sérii. Podľa mnohých kritikov je tento snímok jeden z najlepších, aký jablková platforma ponúka. Pri sledovaní vás obklopí silná dávka tajomnej a hororovej atmosféry a po celý čas zostanete v napätí.

Na krátkych videách, ktoré sú viazané ku jednotlivým epizódam uvidíte režiséra M. Night Shyamalanama, ktorý stojí za Servantom a ponúkne vám jedinečný pohľad na tvorbu epizód.

Na záver nám napíšte do komentára, ako sa vám tento seriál páčil, či ste si ho obľúbili, alebo vás naopak vôbec nezaujal. Sme zvedaví.

Prečítajte si tiež  Najlepšie historické seriály, ktoré si musíte pozrieť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.