Apple Glass koncept

O nasledujúce video sa postaral dizajnér so pseudonymom „The Hacker 34“. Jeho koncept vyobrazuje doposiaľ nepredstavený produkt, od ktorého máme veľké očakávania. Apple Glass by mali prísť na trh už koncom roka 2021.

Ponúkne výkonný procesor, kamerový systém, LiDAR skener, 2 transparentné displeje (v šošovkách) a mnoho ďalšieho. Presne tak to naznačujú prvé úniky, ktoré nedávno zverejnil leaker Jon Prosser.

Do predstavenia máme ešte čas a nakoľko nepoznáme tvary tohto produktu a ani používateľské rozhranie, svoju víziu nám teraz ukazujú šikovní kreatívci.

V následujúcom videu neuvidíte ani tak samotný dizajn okuliarov, ako ich operačný systém a spôsob ovládania. Ten je veľmi zaujímavý. Tvary ikoniek a funkcií značne pripomínajú iOS, z ktorého budú v Apple pravdepodobne vychádzať.

Hneď na začiatku môžete vidieť jednoduchý spôsob párovania, ktorý je prakticky rovnaký, ako keď ku iPhonu pripájate svoje AirPods či slúchadlá Beats.

Nechajme sa prekvapiť, čo nám Apple vo finále ukáže. Následujúce mesiace by však mali priniesť množstvo únikov a podrobnejších informácií, ktoré nám Apple Glass priblížia. Tešíte sa na ne?

https://youtu.be/Naf4Z1PHPIc
Prečítajte si tiež  Apple propaguje AirPods v nových reklamách, ktoré ti ukážu, ako sa to dá robiť minimalisticky!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.