Apple vrámci platformy Apple TV+ ponúka niekoľko zaujímavých seriálov, medzi ktoré patrí nepochybne aj Dickinson. Pokiaľ ste jeho fanúšikom, máme pre vás dobrú spravu. Vďaka videu od Apple môžete nahliadnuť na to ako vznikal.

Pozrite sa na to, ako sa natáčal seriál Dickinson

Apple natáča vlastné seriály a zatiaľ si vedie celkom dobre. Nehovoríme, že všetky sú hity ale sú minimálne veľmi prepracované a oplatí sa ich pozerať. Prednedávnom sme vám priniesli článok, vďaka ktorému ste mohli nahliadnuť do zákulisia seriálu „For All Manikind“. Dnes sa môžete pozrieť na niečo podobné avšak zo zákulisia seriálu Dickinson. Pozrite sa ako sa natáčal.

- Reklama -

Hlavnú postavu tohto diela stvárnila Hailee Steinfeld. Tá sa dokonalo vžila do role Emily Dickinson, ktorá to vo svojom živote nemala veľmi ľahké práve pre obdobie, v ktorom vyrastala. Celé video zo zákulisia nesie názov „Past Meets Present“.

Pozrite sa na to, ako sa natáčal seriál Dickinson
Pozrite sa na to, ako sa natáčal seriál Dickinson

Samotná autorka celého seriálu, Alena Smith hovorí o tom, že hoci sa Dickinson odohráva v 18. storočí, mnoho problémov a otázok, ktoré riešila Emili Dickinson riešia ženy aj v dnešnej dobe. Okrem iného môžete vo videu vidieť aj samotnú Hailee Steinfeld, ktorá hovorí o tom, ako je hrdá na postavu, ktorú stvárňuje.

Pokiaľ ste seriál ešte nevideli, určite mu dajte šancu. Dej sa odohráva v minulosti ale objavuje sa v ňom mnoho moderných prvkov. Okrem iného ide aj z časti o satiru, ktorá v sebe nesie určitý odkaz. Inými slovami sa na jednotlivých epizódach zasmejete ale aj zamyslíte.

IMDb udelilo seriálu Dickinson 7/10 zatiaľ čo Rotten Tomatoes 75%/100% (čo je veľmi podobné). Ľudia cez hodnotenie Google dávajú tejto show až 96%. Do komentára nám napíšte, či už ste tento seriál videli a čo si o ňom myslíte.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.