Príslušenstvo pre AirTag

Fotografie, o ktoré sa postaral jeden z najznámejších leakerov na svete, Evan Blas (presnosť 92,9%), ukazujú, ako budeme používať sledovacie prívesky AirTag. Je to pekný príklad toho, ako sa dá obyčajné príslušenstvo, ktorým toto zariadenie nepochybne bude, obohatiť o ďalšie príslušenstvo.

Spoločnosť Nomad sa už mala pustiť do výroby koženého obalu, s ktorým si AirTag jednoducho pripneme na kľúče a nebudeme sa obávať jeho straty alebo poškodenia.

- Reklama -

Z obrázku nevieme určiť ako bude fungovať systém otvárania a zatvárania, no dizajn je veľmi jednoduchý a elegantný. Trochu nás prekvapuje tvar pre zariadenie, ktorý nie je úplne okrúhly, čo však neznamená, že by sa sem AirTag nedal vložiť…

Ďalším prekvapením je uniknuté príslušenstvo, ktoré má byť určené pre okuliare. Jednoducho si na ne nasuniete systém so šnúrkou a v prípade straty vám pomôže váš iPhone. Toto nás doteraz ani nenapadlo, takže nápad oceňujeme.

Na záver sa hodí doplniť, že v súčasnosti stále nepoznáme dátum predstavenia AirTagov a takisto ani cenu zariadenia či príslušenstva. Spomína sa ale prvý/druhý štvrťrok 2021. Tešíte sa na novinku? Dajte nám vedieť v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -