Okrem toho, že sme sa dnes dočkali predstavenia nových AirPods Pro druhej generácie tu máme ešte jednu nečakanú novinku. Spoločnosť Apple začala predávať tretiu generáciu slúchadiel AirPods, ktorú predstavila ešte minulý rok v novom variante. AirPods 3 sú odteraz dostupné namiesto MagSafe technológie s puzdrom, ktoré je možné nabíjať iba káblom Lightning.

Prečítajte si tiež  Poznáme cenu nových slúchadiel AirPods Pro 2. generácie. Ich cenovka mierne stúpla

Cena AirPods tretej generácie s puzdrom Lightning je síce o niečo nižšia v porovnaní s MagSafe verziou, no v podstate sa naozaj jedná iba o drobné. Slúchadlá AirPods tretej generácie sú dostupné v týchto verziách:

  • AirPods 3 s Lightning puzdrom – 209,00 €
  • AirPods 3 s MagSafe puzdrom – 219,00 €

V tomto prípade sa viac oplatí si priplatiť a získať puzdro využívajúce podporu nabíjania MagSafe. Okrem tejto novinky je naviac zaujímavé, že Apple stále predáva staršie AirPods druhej generácie za cenu 159,00 €.

Slúchadlá AirPods tretej generácie na bielom pozadí
Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -