iOS je veľká vec. Jeden s najpopulárnejších obilných operačných systémov je už za dverami a tak vám prinášame prehľad noviniek, ktorými nás možno Apple prekvapí!

Apple konferencia je už za rohom. Už v pondelok budeme vedieť ako bude vyzerať nový mobilný operačný systém iOS 8. Okrem iného zrejme uvidíme aj nové modely Macbooku. Poďme však späť ku iOS. Čo môžeme očakávať od verzie s poradovým číslom 8?

Dizajn

Minulý rok sa v oblasti tohto operačného systému udialo mnoho zmien, hlavne po  dizajnérskej stránke. Tento rok budú zrejme hlavným „trhákom“ väčšie ikony aplikácií. Kľúčom by mal byť minimalizmus, na ktorom by sa mal celý dizajn zakladať. Zrejme sa dočkáme aj vytvorenia akýchsi dlaždíc z aplikácií, ako to poznáme napríklad z Windows Mobile. Samozrejmosťou bude aj množstvo noviniek, ktoré však nebudú tak výrazne ako pri iOS7.

DSC00165

Netreba sa predčasne tešiť!

Apple vždy vie, ako zaujať zákazníka. Nepochybujem, že tomu bude tak aj v tomto prípade. Určite sa však netreba tešiť na niečo veľké, pretože výrazné zmeny v oblasti mobilného operačného systému Apple predstavil minulý rok!

stiahnuť (3)

- Reklama -
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.