Koronavírus zmenil spôsoby, akými pracujeme takmer v každom jednom odvetví. Spoločnosť Apple nebola výnimkou a prakticky od začiatku pandémie jej zamestnanci pracovali z pohodlia domova.

Podľa najnovších informácií od Macrumors sa však všetko mení a prví pracovníci sa začali vracať do svojich kancelárii v Apple Parku a Infinite Loop už 11. apríla. Nič ale nie je také ako predtým.

Špeciálny režim 

Apple ParkSpoločnosť Apple plánovala fyzický návrat do práce ešte v priebehu minulého roka. Z dôvodu nových mutácii ochorenia COVID-19 však svoje plány presunula na neurčito a naďalej pokračovala vo „voľnejšom“ režime práce. Dnes už je ale jasné, že pracovníkom sa pravidelný home office chýli ku koncu. Niečo si však z neho vezmú aj do nového režimu.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Do 11. apríla boli totiž povinní navštíviť svoju kanceláriu aspoň na 1 deň v týždni, čo sa však v súčasnosti až do 2. mája predĺžilo na dva dni v týždni.

Pokiaľ pôjde všetko podľa plánov, pracovníci by mali do 23. mája chodiť do práce na tri dni v týždni a od 23. mája budú musieť byť na svojom pracovisku v pondelok, utorok a štvrtok, pričom v stredu a piatok môže väčšina z nich pracovať z pohodlia domova. To je vcelku zaujímavá ponuka, čo poviete?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.