Spoločnosť Apple zverejnila novú vtipnú reklamu s názvom „Everyone but Jon Hamm“ (Všetci okrem Jona Hamma), ktorá sa podľa týždenníka Adweek bude vysielať počas zápasov play-off NFL už tento víkend.

V reklame sedí herec Jon Hamm v luxusnej vile a prezerá si Apple TV+ a jej obsah s obrovskými filmovými alebo seriálovými hviezdami.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Pri prechádzaní Apple TV+ sa pomocou rôznych vtipných poznámok sťažuje, že v televíznych programoch a filmoch vystupujú všetky známe osobnosti okrem neho. Týmto spôsobom propaguje, že Apple TV+ sa vo veľkej miere snaží ponúknuť obsah so špičkovým hereckým obsadením.

Hamm počas reklamy upozorňuje na množstvo predovšetkým amerických celebrít, ktoré sa objavujú v programoch a filmoch na službe Apple TV+.

Týka sa to napríklad: Samuela L. Jacksona, Billie Eilish, Toma Hollanda, Chrisa Evansa, Jasona Sudeikisa, Toma Hanksa, Denzela Washingtona, Frances McDormand, Jasona Momoa, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon a ďalších.

Takto túto reklamu opisuje samotná spoločnosť Apple: „S najväčšími hollywoodskymi hviezdami pred aj za kamerou má Apple TV+ takmer každého… okrem Jona Hamma,“

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

 

Prečítajte si tiež  Apple TV+ plánuje v roku 2022 priniesť 50 nových seriálov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.