Spoločnosť Apple predstavila nový revolučný produkt Apple Vision Pro, ktorý nazvala prvý priestorový počítač na svete. Toto zariadenie prišlo s extrémnym výkonom, náročnými technickými riešeniami, veľmi špecifickým dizajnom a taktiež s poriadne vysokou cenovkou, ktorá na Slovensku hravo prekoná hranicu 4 000 €.

Toto je doslova ideálny recept na vznik ohromného množstva vtipov a Memes, ktoré sa bezprostredne po WWDC 2023 začali šíriť po internete. Ľudia si robia veľkú srandu z dizajnu, ceny, spôsobu použitia a tiež Marka Zuckerberga, ktorého VR / AR technológiu spoločnosť Apple absolútne zničila.

Pokiaľ sa chcete dobre pobaviť, nižšie nájdete celú hromadu tých najlepších vtipov, ktoré dokonalo vystihujú situáciu okolo Apple Vision Pro. Obzvlášť zábavné je to najmä preto, lebo veľakrát majú ľudia so svojimi vtipnými predikciami do budúcnosti  pravdu.

Ak sa totiž Apple Vision Pro skutočne presadí, do desiatich rokov sa stanú podobné headsety bežnou súčasťou našich životov podobne, ako napríklad Mac či iPhone. Dnes si to ale nevieme predstaviť a preto to vyzerá tak zábavne…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -