Predajným hitom spoločnosti Apple nebol v posledných dňoch iba nový MacBook Pro 14″ a 16 plus slúchadlá AirPods tretej generácie. Perfektne sa darilo aj obyčajnej handričke na displej za 25,00 €, ktorá je vypredaná na niekoľko týždňov dopredu.

Toto príslušenstvo je vyrobené zo špeciálneho materiálu, vďaka ktorému môžete vyleštiť svoj iPhone, iPad, iMac, MacBook alebo pokojne aj Pro Display XDR bez akýchkoľvek známok poškodenia.

No a hoci to znie absurdne, pretože podobné handričky zoženiete prakticky všade za 1/5 ceny, ľuďom sa páči práve tá od spoločnosti Apple.

Dnes sa objavil jej prvý unboxing a ten je z nášho pohľadu v celku prekvapivý. Samotná handrička sa samozrejme skrýva v recyklovateľnom papierovom obale, ktorý je však prepracovaný do posledných detailov. Pri tejto spoločnosti ale ide o štandard.

Handrička nie je biela ale šedá 

V pravom dolnom rohu nájdete logo Apple a v krabičke sa nachádza tiež návod na použitie, v ktorom Apple odporúča, aby ste handričku v prípade väčšieho znečistenia použili v kombinácii so 70 % roztokom izopropylalkoholu (IPA).

Prečítajte si tiež  Čistenie monitora, displeja alebo TV. Toto je 6 zásad, ktoré treba dodržiavať

Jeho zloženie nepoškodí displej a ani nano-textúru, ktorú si naň v prípade niektorých produktov môžete nechať za príplatok naniesť (Pro Display XDR a iMac).

Na záver sa hodí doplniť, že hoci pôsobila handrička na fotografiách skôr bielym dojmom, na snímkach z unboxingu je na oko omnoho tmavšia.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here