Spoločnosť Apple podala žiadosť o zákaz priblíženia sa žene, ktorá údajne viac ako rok sledovala jej generálneho riaditeľa Tima Cooka. Technologický gigant v právnych záznamoch uviedol, že daná osoba poslala jej šéfovi fotografiu nabitej zbrane prostredníctvom e-mailu a dokonca sa vlámala do jeho domu.

Apple obvinilo ženu z vyhrážania sa, pričom súdu poskytlo aj obrovské množstvo dôkazov v podobe fotografií, e-mailov, tweetov a podobne. Zároveň dodalo, že žena môže byť ozbrojená a stále sa nachádza v oblasti South Bay s cieľom vrátiť sa ku Cookovi domov alebo ho v blízkej budúcnosti vyhľadať.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Tim Cook má prenasledovateľku, ktorá teraz dostala súdny zákaz priblíženia! 

Koľko zarába Tim Cook? - nie je to veru najmenej - svetapple.sk
Tim Cook má prenasledovateľku

Žena pochádzajúca z Virgínie tvrdí, že Tim Cook je jej manželom a zároveň otcom dvojčať. Keď sa v októbri vlámala do jeho domu, pri pokuse o útek ju zastavila polícia. Pri prehliadke jej Porsche sa v danom čase nenašli žiadne zbrane.

V decembri 2021 poslala generálnemu riaditeľovi spoločnosti Apple e-mail, v ktorom od neho požadovala stovky miliónov dolárov. Zároveň sa v prílohe nachádzala aj spomínaná fotografia nabitej zbrane, čo už Cook nemohol viac tolerovať.

Prečítajte si tiež  Byť šéfom Apple sa oplatí. Tim Cook zarába rozprávkové peniaze

Žiadosti spoločnosti Apple o vydanie súdneho príkazu bolo vyhovené a vypočutie bolo stanovené na 29. marca. Uvidíme teda, ak sa tento zvláštny prípad vyrieši. Situáciu budeme samozrejme naďalej sledovať a akonáhle sa dozvieme niečo nové, hneď vás o tom budeme informovať.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.