Generálny riaditeľ spoločnosti Apple, ktorý túto firmu vedie už dlhšie ako 10 rokov sa rozhodol investovať do novej nehnuteľnosti.

Ako uvádza portál Apple Insider, Tim Cook si kúpil nový dom v rezidenčnej komunite La Quinta v Kalifornii. Stál ho 10,1 milióna dolárov, čo je asi 8,62 milióna eur!

Pokiaľ sa pozriete na jeho vizualizácie nižšie, sami zrejme uznáte, že nejde o štandardný „domček“ ale skôr o luxusnú vilu so všetkým, čo k tomu patrí.

Rozloha je podľa dostupných údajov 9 956 štvorcových stôp, čo je v prepočte zhruba 925 metrov štvorcových!

Tim Cook si tento dom vybral už v roku 2018

Hoci ide o veľmi čerstvú informáciu, CEO Apple schválil obrovskú nehnuteľnosť v srdci Silicon Valley už v roku 2018, avšak oficiálne potvrdenie prišlo podľa magazínu Dirt len nedávno.

Celé sídlo obsahuje päť samostatných miestností a nachádza sa v Madison Club, čo je exkluzívna komunita v južnej Kalifornii preslávená prominentnými osobnosťami a celebritami, ktoré tu taktiež vlastnia svoju nehnuteľnosť.

Prečítajte si tiež  Prečo chce Apple získať váš starý iPhone pri predaji toho nového? Dôvodov je viac

Pozrite si vizualizácie domu aj s obrovským bazénom, terasou či posedením pri ohni a dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám páčia.

Za nás to vyzerá absolútne úžasne a myslíme si, že si Tim Cook podobný luxus za viac ako 10 rokov dobrej práce na pozícii šéfa Apple určite zaslúži!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -