Generálny riaditeľ spoločnosti Apple Tim Cook sa najnovšie zúčastnil rozhovoru s Johnom Dickersonom, kde pre reláciu CBS Sunday Morning prezradil niekoľko zaujímavých skutočností z pozadia firmy. Jednou z nich bola aj informácia ohľadom plánovaného začatia predaja Apple Vision Pro na začiatku roka 2024. Cook tiež potvrdil, že toto zariadenie pravidelne používa.

Ako informuje Macrumors, CEO Apple odpovedal na otázku „akým spôsobom?“ celkom prekvapivo. Tim si vraj pozrel „celú tretiu sériu ‚Ted Lasso‘ na Vision Pro“ na základe čoho priznal, že sú určité technológie, ku ktorým má ako riaditeľ najhodnotnejšej technologickej spoločnosti na svete prednostný prístup. Ide však o utajované skutočnosti, o ktorých pred médiami nemôže rozprávať. Aj preto sme sa bližších podrobnosti nedočkali.

Tim Cook tiež v rozhovore prezradil, že spoločnosť Apple čelila pri vývoji Apple Vision Pro oveľa komplexnejším výzvam, než pri vývoji iPhonu alebo iného podobného produktu. Celý projekt si vyžadoval oveľa „viac inovácií, nielen vo vývoji, ale aj vo výrobe“. Firmy na ňom získala tisíce patentov.

Na druhej strane však Cook prezradil, že firma nemá s produkciou Apple Vision Pro žiadne problémy, a že celý produkt je „na dobrej ceste“ k uvedeniu na trh začiatkom budúceho roka. Nechajme sa teda prekvapiť, či tieto slová nie sú iba planými rečami do vetra. Nebolo by to pri Apple po prvýkrát.

Tim Cook si zavolal so zákazníčkou Apple 

Milým prekvapením bolo, keď bol Tim Cook natočený pri prechádzke po areáli Apple v Austine v Texase, ako komunikuje so zákazníčkov priamo v call centre. Neskôr Cook povedal, že chcela upgradovať svoj iPhone na novší model.

Redaktor sa teda Cooka opýtal, či zákazníčke odporúčl, aby vydržala na nový iPhone 15. Šéf spoločnosti Apple sa však zasmial a zdôraznil, že takto to presne nepovedal.

Pokiaľ si chcete pozrieť celý rozhovor, ktorý má len necelých 10 minút, môžete to urobiť pod týmto odstavcom. Veríme, že zaujme nejedného zákazníka spoločnosti Apple.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple zapracuje na najväčšom negatíve Apple Vision Pro: Firma sa inšpiruje konkurenčným Meta Quest
Môže ťa zaujímať
- Reklama -