Ak máte záujem o AirTag, jeden kus stojí 35,00 €, zatiaľ čo zvýhodnené balenie so štyrmi kusmi 119,00 €. No a aj keď sa na oficiálnych internetových stránkach slovenských predajcov nedozviete, kedy začne oficiálny predaj, vďaka informáciám zo zahraničia to vieme určiť celkom presne.

Podľa všetkých odhadov by sa tak malo stať už 30. apríla 2021 a teda v tento piatok, kedy dorazia prvé kusy ku svojim novým majiteľom. Z pochopiteľného dôvodu sa môže stať, že dodávky budú zo začiatku predaja obmedzené. Toto je však pri Apple (a aj iných technologických spoločnostiach) štandardom.

Získajte svoj AirTag medzi prvými!

Ak ste si AirTag predobjednali v uplynulých dňoch, prípadne to napravíte v najbližších hodinách, mohli by ste sa ku lokalizátoru dostať medzi prvými.

Pokiaľ by sa zariadenie náhodou nedostalo do predajní v piatok, našim skromným odhadom je pondelok budúceho týždňa. Samozrejme, v oboch prípadoch ide len o špekuláciu, no jej pravdepodobnosť označujeme za mimoriadne vysokú.

Na záver už iba doplníme, že 30. apríla Apple spustí predobjednávky na nový iPad Pro M1 (2021) a tak isto iMac 24″ (2021). Na oficiálnych internetových stránkach autorizovaných predajcov by mali byť dostupné od 14:00 hodiny. Ak sa teda neviete dočkať na tieto produkty, uvedený dátum a čas si zapíšte do svojho kalendára.

Máme tu niekoho, kto si predobjednal AirTagy? Dajte nám vedieť v akom množstve.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.