Jeden z najznámejších technologických youtuberov od našich západných susedov sa podrobnejšie pozrel na posledný event Peek Performance od spoločnosti Apple a zároveň rozobral všetky novinky, ktoré sme na ňom mohli vidieť.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

Pokiaľ máte pocit, že ste niečomu na Keynote nerozumeli, alebo si o niektorých produktoch myslíte, že sú zbytočné a dopredu odsúdené na neúspech, určite si pozrite video na konci článku, ktoré sa vám pokúsi tento názor vyvrátiť.

Spoločnosť Apple totiž presne vie čo robí a aj keď predstavila smartfón, ktorý je po vizuálnej stránke starý skoro 8 rokov, stále verí tomu, že svojim zákazníkom má čo ponúknuť. Napíšte nám do komentára, čo si myslíte o poslednom evente vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.