V digitálnom svete, kde inovácie prichádzajú extrémne rýchlym tempom sa spoločnosť Apple rozhodla posunúť hranice možného so svojim najnovším produktom – headsetom Apple Vision Pro.

Toto revolučné zariadenie je výsledkom dlhoročného vývoja a inžinierskeho majstrovstva, ktoré kombinuje eleganciu dizajnu s najnovšími technológiami v oblasti rozšírenej reality (AR) a virtuálnej reality (VR).

Apple Vision Pro nás zavádza do nového sveta, kde sa spájajú hranice medzi digitálnym a skutočným, a ponúka užívateľom jedinečný zážitok, ktorý prekračuje všetko, na čo sme boli doteraz zvyknutí.

A keďže ide o tak sofistikovaný a zároveň veľmi drahý produkt, logicky sa musí vyrábať v dokonalej čistote a na veľmi presných výrobných linkách. Keďže ide o spoločnosť Apple, tieto parametre sú akýmsi pomyselným štandardom.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

A aj keď nám gigant z Cupertina doposiaľ produkciu Apple Vision Pro neukázal, dnes zverejnil jeho generálny riaditeľ Tim Cook video, s ktorým všetko mení.

V krátkom, len niečo vyše minútovom príspevku uvidíte viaceré výrobné fázy, v ktorých sa Apple Vision Pro a jeho jednotlivé komponenty spájajú dokopy, aby vytvorili jednotný a celistvý výrobok.

Zo samotných záberov je jasné, že precíznosť je pri kompletizácii Apple Vision Pro kľúčová. Uvidíme, ako s ním budú spokojní prví zákazníci, keď sa dostane do ich rúk už 2. februára 2024. Nechajme sa prekvapiť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Vďaka tejto funkcii v iOS 16 už nemusíte overovať svoju identitu cez otravné kódy CAPTCHA
Môže ťa zaujímať
- Reklama -