Zdá sa, že výrobcovia spotrebnej elektroniky vsádzajú na produkty, ktoré pre nich nie sú až také typické. Napríklad Apple začalo predávať leštiacu utierku na displej za 25,00 €, ktorá sa prakticky okamžite vypredala na niekoľko týždňov dopredu.

Teraz však prišiel rad na juhokórejský Samsung, ktorý na trh uviedol svoje vlastné džínsy. Ide o spoluprácu s módnou značkou Dr Denim a tá prepracovala tento kus odevu tak aby bol čo najlepšie kompatibilný so smartfónom Galaxy Z Flip 3.

- Reklama -

A aj keď by na tom nemuselo byť v podstate nič zvláštne, mnohých potencionálnych záujemcov šokovala cena. Hoci ide o prémiovú kvalitu, v tomto prípade je minimálne prestrelená.

Samsung má džínsy no stoja až 1 300 €

Samsung Galaxy Z Flip 3 je smartfón, ktorý si zaslúži veľkú pozornosť. Jeho konštrukcia a flexibilný displej pútajú pozornosť a značka sa to rozhodla využiť vo svoj prospech.

Ako sme už spomenuli vyššie, v spolupráci s Dr Denim vznikli obtiahnuté džínsy, ktoré majú unikátny dizajn a taktiež špeciálne vrecko na tento telefón.

Pohľady upúta aj obrovské písmeno „Z“, ktoré je prišité z prednej strany nohavíc alebo chýbajúce zadné vrecká, ktoré sú aspoň naznačené.

Ak si chcete džínsy od Samsungu zadovážiť, nebude to jednoduché. Nie je to len kvôli cene pohybujúcej sa na úrovni 1 300 € ale aj kvôli množstvu.

Firma vyrobí dokopy len 450 kusov takže sa z nich zrejme stane hodnotný zberateľský kúsok.

Pokiaľ teda niekedy budete uvažovať nad tým ako si môže spoločnosť Apple pýtať 25,00 € za „kus handry“ na displej, spomeňte si na tento úlet od Samsungu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJaroged.com
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.