Aj keď je HomePod mini populárny v mnohých slovenských domácnostiach, možno ste ani nevedeli o tom, že ho tu spoločnosť Apple v rámci oficiálnej distribúcie neponúka. Aj to je dôvod, prečo ho nemajú na sklade v podstate všetci prémioví predajcovia. Na druhej strane ale existujú internetové obchody, ktoré ku nám inteligentný reproduktor od Apple vozia zo susedných krajín. Téme sa venoval portál Macrumors.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Väčšina z nich, ako napríklad Datart.sk, ho má v ponuke za 119 €, no čoskoro sa to zmení, pretože Apple zdražuje. My vám ale dnes ukážeme miesto, kde kúpite HomePod mini lacnejšie. V porovnaní s novou cenou na ňom ušetríte približne 30 €.

Aby sme to upresnili, HomePod mini sa v európskych krajinách oficiálne predával len za 99 €. Keďže však na Slovensku nebol bežne dostupný, často sme sa stretávali s prirážkou na úrovni cca 20 €. Po novom však zariadenie v Európe zdraželo na 109 €, čo znamená, že na Slovensku sa bude predávať vo väčšine obchodov za cca 129 €.

Ak sa ale poponáhľate, v Planeo.sk ušetríte krásnych 22 % na nákupe tohto šikovného reproduktoru. Predajca ho totiž ponúka v zľave, v ktorej ho kúpite za 99,99 € s DPH o čom sa môžete presvedčiť tu. A to sa oplatí. V tomto prípade ide o obľúbenú bielu farbu, ktorou v interiéri nič nepokazíte. A ak by ste si chceli prečítať našu recenziu na HomePod mini, dostanete sa k nej po kliknutí na tento odkaz.

Ak máte skúsenosti s drobným inteligentným reproduktorom od Apple, napíšte nám ich do komentára nižšie. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Pozri si marcový Apple Special Event na YouTube
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here