V utorok sa uskutočnila prezentácia nových produktov. Fanúšikovia technologického giganta sa dočkali Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPadu 8. generácie a napokon aj iPadu Air 4. generácie. Online udalosť mala cca 1 hodinu. Pozrite si ju zo záznamu.

Apple Event „Time flies“

Pokiaľ ste zmeškali utorkový event, nič sa nedeje. Všetko je dostupné na YouTube. Hoci sme sa nedočkali iPhonu 12, niektoré z noviniek vás môžu zaujať.

- Reklama -

Za nás bol najlepší iPad Air 4. generácie s prepracovaným dizajnom, edge-to-edge displejom a procesorom Apple A14 Bionic.

Apple z dôvodu pandémie neorganizovalo tradičnú Keynote za účasti novinárov. Namiesto toho si pripravila skutočne pôsobivé video.

Za nás je takýto štýl prezentácie možno aj lepší, než to, na čo sme boli doposiaľ zvyknutí. Celé to pôsobilo ucelenejším a príjemnejším dojmom.

Je to však len subjektívny pocit. Nezabudnite nám do komentára napísať svoj názor.

Celé video trvá niečo cez 60 minút. Dozviete sa v ňom všetky dôležité informácie týkajúce sa nových zariadení a služieb. Od utorka už firma zaznamenala 12 miliónov zhliadnutí.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.