V utorok sa uskutočnila prezentácia nových produktov. Fanúšikovia technologického giganta sa dočkali Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPadu 8. generácie a napokon aj iPadu Air 4. generácie. Online udalosť mala cca 1 hodinu. Pozrite si ju zo záznamu.

Apple Event “Time flies”

Pokiaľ ste zmeškali utorkový event, nič sa nedeje. Všetko je dostupné na YouTube. Hoci sme sa nedočkali iPhonu 12, niektoré z noviniek vás môžu zaujať.

Za nás bol najlepší iPad Air 4. generácie s prepracovaným dizajnom, edge-to-edge displejom a procesorom Apple A14 Bionic.

Apple z dôvodu pandémie neorganizovalo tradičnú Keynote za účasti novinárov. Namiesto toho si pripravila skutočne pôsobivé video.

- Reklama -

Za nás je takýto štýl prezentácie možno aj lepší, než to, na čo sme boli doposiaľ zvyknutí. Celé to pôsobilo ucelenejším a príjemnejším dojmom.

Je to však len subjektívny pocit. Nezabudnite nám do komentára napísať svoj názor.

Celé video trvá niečo cez 60 minút. Dozviete sa v ňom všetky dôležité informácie týkajúce sa nových zariadení a služieb. Od utorka už firma zaznamenala 12 miliónov zhliadnutí.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here