Spoločnosť Meta sa postarala o ďalší zaujímavý doplnok pre WhatsApp. Firma zavádza novú funkciu skupinového chatu, ktorá vám umožní zrušiť akciu Odstrániť pre mňa. Vďaka novej možnosti vymazávania správ sa vyhnete takzvaným „Náhodným Vymazaniam“ kedy namiesto odstránenia správy zo skupiny odstránite správu iba pre seba samého.

Nová funkcia s názvom „Náhodné Odstránenie“ pridáva päťsekundové okno, ktoré používateľom umožňuje zvrátiť neúmyselnú akciu odstránenia správy pre seba samého. Na vymazanie správy zo skupinového chatu tak jednoducho dostanete druhú šancu v prípade, že ste klikli na zlé okienko.

Ak ste omylom ťukli na možnosť odstrániť pre mňa, neexistoval spôsob ako správu vrátiť späť, keďže správa už pre vás nebola viac dostupná. Zavedením malého časového okna na vrátenie akcie sa táto „bezmocnosť“ eliminuje.

Update WhatsApp
Zdroj: Meta

WhatsApp uvádza, že nová funkcia je dostupná pre všetkých používateľov na systémoch iOS a Android. Spoločnosť Meta tiež nedávno predstavila novú funkciu Komunity, ktorá kladie dôraz na kooperáciu členov skupinových konverzácií. Viac si o nej môžete prečítať v našom článku.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple práve vydal iOS 17.4. Toto sú všetky novinky. Apky sa dajú inštalovať mimo App Store
Môže ťa zaujímať
- Reklama -