Spoločnosť Apple sa postarala o novú aktualizáciu firmvéru pre slúchadlá AirPods Max. Nová softvérová nadstavba nesie číslo 6A325 a nahrádza doterajšiu verziu firmvéru 6A324, ktorá bola vydaná v priebehu januára.

Ako aktualizovať firmvér pre slúchadlá AirPods? 

Pokiaľ vás zaujíma, ako sa firmware do slúchadiel AirPods inštaluje, odpoveď je jednoduchá – deje sa to úplne automaticky. Dokonca platí, že tento proces nevyvoláte žiadnym manuálnym spôsobom, čo je možno aj škoda. Jedine čo môžete urobiť je, že mu trochu pomôžete. Urobíte to tak, že svoje bezdrôtové slúchadlá pripojíte k iPhonu.

Stačí ich teda používať a po niekoľkých dňoch sa samé od seba aktualizujú. Pomôcť môže tiež to, keď ich v blízkosti iPhonu zapojíte do nabíjačky či už bezdrôtovej, alebo káblovej a obe zariadenia necháte na nejaký čas v nečinnosti.

AirPods Max v striebornej silver farbe
Zdroj: Unsplash / Jeremy Bezanger

A ak vás zaujíma, čo prináša nová verzia firmwaru pre AirPods Max, máme pre vás zlé správy. Spoločnosť Apple totiž nezvykne poskytovať žiadne bližšie podrobnosti ku takto malým opravám a presne tak tomu je aj v tomto prípade.

Na základe skúseností však môžeme predpokladať, že sa zmena bude týkať najmä odstránenia niektorých sporadických chýb, optimalizácie výdrže batérie alebo vylepšenia zvuku. Nechajme sa prekvapiť, čo nám ukáže čas.

AirPods Max sa už čoskoro dočkajú novej generácie

Od predstavenia najvyššej rady AirPods Max prešli už takmer 4 roky, čo zo slúchadiel robí najočakávanejšieho adepta na upgrade. Nová verzia AirPods Max by mala byť predstavená už vo štvrtom kvartáli roku 2024.

Hlavnou novinkou týchto slúchadiel bude pravdepodobne USB-C nabíjací port, pričom sa tiež špekuluje o možnosti nových farebných variantov.

AirPods Max v zľave
Zdroj: Unsplash / the blowup / Project 290 (úprava redakcie)

Po dizajnovej stránke by sme sa nemali dočkať takmer žiadnych zmien. Nie je sa však čo čudovať, keďže Apple je so svojim súčasným zariadením spokojný. Používateľov by však určite potešila aspoň o niečo nižšia cenovka či prepracovanejšie funkcie ako napríklad adaptívny režim. Tak či onak je jasné, že sklamaní určite nebudeme.

Prečítajte si tiež  Číňania vyrobili vlastné AirPods s displejom. Okopírovali dizajn aj patent Apple

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -