Gigant z Cupertina sa dnes postaral o aktualizáciu ďalšieho zo svojich zariadení. Na rad sa opäť dostali slúchadlá AirPods Pro 2. generácie. Nový firmware s označením 6B34 je dostupný ako pre model s portom Lightning, tak aj pre novú verziu s konektorom USB-C.

Pokiaľ vás zaujíma, ako sa firmware do AirPods Pro 2 inštaluje, odpoveď je jednoduchá – deje sa to automaticky. Tento proces nevyvoláte žiadnym manuálnym spôsobom, čo je možno aj tak trochu škoda. Jedine čo môžete urobiť je, že mu trochu pomôžete. Urobíte to tak, že svoje bezdrôtové slúchadlá pripojíte k iPhonu.

Stačí ich teda používať a po niekoľkých dňoch sa samé od seba aktualizujú. Pomôcť môže tiež to, keď ich v blízkosti iPhonu zapojíte do nabíjačky či už bezdrôtovej, alebo káblovej.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Čo prináša aktualizácie pre AirPods Pro 2? 

Slúchadlá AirPods Pro 2 dostali s aktualizáciou systému iOS 17 niekoľko nových funkcií, medzi ktoré patrí aj funkcia adaptívneho zvuku. Adaptívny zvuk je kombináciou transparentného odposluchu a adaptívneho potláčania hluku.

Ten má za úlohu poskytnúť optimálny zvukový výkon, ktorý eliminuje hlasné alebo rušivé zvuky.

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / 钟文泽

A ak vás zaujíma, čo prináša nová verzia firmwaru pre AirPods Pro 2. generácie, máme pre vás zlé správy. Spoločnosť Apple totiž nezvykne poskytovať žiadne bližšie podrobnosti ku takto malým opravám a presne tak tomu je aj v tomto prípade.

Na základe skúseností však môžeme predpokladať, že sa zmena bude týkať najmä odstránenia niektorých sporadických chýb, optimalizácie výdrže batérie alebo vylepšenia spomínanej funkcie adaptívneho zvuku. Nechajme sa prekvapiť, čo nám prinesie čas.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro 2 kúpite za veľmi výhodnú cenu: Sú to jedny z najlepších slúchadiel súčasnosti

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -