O HomePode so vstavanou obrazovkou sa hovorí už poriadne dlhú dobu. Najnovšie informácie však naznačujú, že takéhoto zariadenia by sme sa mohli dočkať onedlho. Portál 9to5Mac vo svojom poslednom príspevku odkazuje na kód v beta verzii systému tvOS 17.4, ktorý poukazuje práve na reproduktor HomePod s displejom.

Potenciálny HomePod so vsadenou obrazovkou je v kóde pomenovaný ako zariadenie s označením “Z314”. Reproduktor by mal mať v sebe relatívne výkonný čip A15 Bionic, pričom Apple údajne testuje viacero variant. Z týchto informácií vyplýva, že zariadenie je založené na rovnakom čipe ako iPad mini 6. generácie.

Keďže sa v kóde spomínajú vývojové aj výrobné verzie, znamená to, že produkt je v pokročilej fáze vývoja. V najnovšej beta verzii sa tiež objavuje rámec SwiftUI v firmvéri HomePodu, ktorý umožňuje podporu HomePodu s displejom.

Spoločnosť Apple skutočne pracuje na HomePode s displejom

V posledných mesiacoch sme mohli byť svedkami viacerých analytických odhadov a informácií z dodávateľského reťazca, ktoré odkazovali na toto zariadenie.

Na základe týchto predpokladov by mal mať HomePod 7″ LCD obrazovku a podobný dizajn, ako súčasný HomePod plnej veľkosti. Je však možné, že sa telom prispôsobí displeju a pomer strán sa preorientuje do širšej podoby. Nechajme sa prekvapiť.

HomePod s displejom
Zdroj: Bing AI

HomePody doteraz používali rovnaké čipy ako hodinky Apple Watch, takže zmienka o procesore A15 Bionic by mohla priniesť výraznú zmenu. Vďaka displeju by sa HomePod viac priblížil myšlienke centra inteligentnej domácnosti, na ktorom spoločnosť Apple usilovne pracuje.

Prečítajte si tiež  Únik nových fotografií naznačuje, že HomePod novej generácie skutočne dostane LCD displej

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -