HomePod s dotykovou obrazovkou nie je žiadnou novou informáciou v rámci jablkovej komunity. O zariadení novej generácie sa hovorí už celkom dlho. Nový únik informácií a fotiek z dodávateľského reťazca však naznačuje, že Apple intenzívne pracuje na tomto projekte a predvedie ho už v blízkej budúcnosti.

Fotografie prototypu reproduktoru HomePod novej generácie zdieľal v svojom príspevku na sociálnej sieti X (Twitter) aj leaker vystupujúci pod pseudonymom Kosutami. Zariadenie s kódovým označením B720 by malo mať podobný dizajn, ako aktuálny HomePod, no so zakrivenou a vypuklou LCD obrazovkou na vrchu. Tá bude slúžiť na zobrazovanie prehrávaného obsahu.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

HomePod s dotykovou obrazovkou dorazí už čoskoro

V októbri Kosutami zverejnil obrázky komponentov, ktoré vraj patria k prototypu HomePodu s dotykovou obrazovkou. Ďalšie správy v tom čase potvrdzovali, že tieto obrázky sú pravé. Teraz sa k nim pridávajú aj nižšie uvedené fotografie.

Predpokladá sa, že spoločnosť Apple pracuje na prispôsobení služieb Apple Music a Apple Podcasts tak, aby boli kompatibilné s novým displejom.

Ten bude pri prehrávaní skladby alebo podcastu zobrazovať rozmazanú animáciu založenú na farbách obalu albumu.

Na obrazovke by sa tiež mohli zobrazovať dôležité oznámenia týkajúce sa nie len prehrávaného obsahu, ale aj inteligentnej domácnosti.

Gigant z Cupertina zatiaľ oficiálne nové zariadenie neoznámil, no jeho príchod sa nezadržateľne blíži. Apple plánuje vydať prepracovaný HomePod so 7″ displejom v prvej polovici roka 2024.

Zdroj: Bing AI (úprava redakcie)

Z dlhodobého hľadiska sa predpokladá, že Apple prehodnocuje svoju stratégiu inteligentnej domácnosti a podľa analytikov pracuje na kombinovanom zariadení Apple TV a HomePodu, ako aj na HomePode s obrazovkou namontovanou na robotickom ramene.

Ostáva nám teda čakať, s ktorou možnosťou sa napokon Apple vytasí.

Prečítajte si tiež  Apple nezabudol ani na HomePod. Inteligentné reproduktory dostali novú aktualizáciu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -