Okrem systému iOS 17.2 sa spoločnosť Apple postarala aj o vydanie aktualizácie softvéru HomePod 17.2. Nový update pre inteligentné reproduktory HomePod a HomePod mini rieši problémy a zlepšuje komunikáciu s ostatnými zariadeniami v ekosystéme.

Spoločnosť Apple už tradične neuvádza, aké konkrétne zmeny v softvéri HomePod vykonáva. Ako naznačujú poznámky k vydaniu, nová verzia 17.2 prináša zlepšenie výkonu a opravy chýb, ktoré súvisia s prehrávaním obsahu a pripojením k iným Apple zariadeniam.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Takto si nainštalujete nový softvér HomePod 17.2

Ak si lámete hlavu s postupom, ako nainštalovať novú aktualizáciu do vášho inteligentného reproduktora HomePod, máme pre vás dobrú správu.

Softvér HomePod 17 sa nainštaluje celkom sám rovnako, ako na všetkých ostatných produktoch. Platí to samozrejme za predpokladu, ak ste túto automatickú možnosť nevypli manuálne.

Pokiaľ ste tak z akéhokoľvek dôvodu urobili, môžete si operačný systém aktualizovať prostredníctvom aplikácie Domov vo vašom iPhone.

HomePod mini vo všetkýh farbách
Zdroj: Apple

Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch alebo na všetkých Apple zariadeniach. Detailné informácie o bezpečnostnom obsahu tejto aktualizácie nájdete na oficiálnej stránke Apple.

Prečítajte si tiež  Apple testuje HomePod s displejom: Prezradil to operačný systém

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -