Apple Watch Ultra 2 nezaujmú iba špičkovými technológiami, ale aj priaznivejšou cenou v porovnaní s predchodcom minulej generácie. Napriek tomu, že ich oficiálny predaj sa ešte ani nespustil, dodacie lehoty už dnes atakujú niekoľkotýždňové sklzy.

Podľa oficiálneho obchodu Apple Store sa dodacia doba Apple Watch Ultra 2 oneskorí od 2 až do 7 týždňov. Časový sklz záleží od jednotlivých prevedení. Napríklad modely s modrým remienkom Alpine vo veľkostiach M/L majú dodacie lehoty 2 až 3 týždne. Horšie to je s konfiguráciami s náramkami Trail Loop, kde sa dodacie lehoty vyšplhali až na 7 týždňov.

Ak si, ale brúsite zuby na nový model prémiových hodiniek aj vy, nemusíte zúfať. Stále sa totiž dajú nájsť možnosti s dodaním na 22. septembra, kedy sa oficiálne spúšťa ich celosvetový predaj.

Výkonné hodinky sa stali ešte výkonnejšími

Apple Watch Ultra 2 majú všetky vlastnosti prvej generácie, avšak doplnené o nový a rýchlejší čip S9. Taktiež je tu nová funkcia ovládania gestom prstov, jasnejší displej a väčší rozsah merania nadmorskej výšky.

Hodinky dostali taktiež rýchlejšiu Siri, ktorá po novom disponuje lokálnou podporou a presnejšie vyhľadávanie pre iPhone 15.

hands on Apple Watch
Zdroj: MacRumors / úprava redakcie

Apple Watch Ultra majú podľa Apple 36 hodinovú výdrž batérie pri normálnom používaní a až 72 hodín pri používaní s režimom nízkej spotreby, čo je o 12 hodín viac ako minuloročný predchodca. Aj tak však nejde o žiadne senzačné hodnoty

Ak vás zaujímajú ďalšie informácie týkajúce sa prémiových hodiniek Apple Watch Ultra 2, určite si nenechajte ujsť náš článok, v ktorom sme zhrnuli všetky novinky.

Prečítajte si tiež  Najväčšia novinka Apple Watch Series 9 a Apple Watch Ultra 2 nebude k dispozícii po začatí predaja

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -