Apple sa čím ďalej tým viac sústreďuje na videohernú sféru, čoho dôkazom sú aj nové iPhony či počítače Mac, ktoré zvládnu aj graficky náročné tituly. Gigant z Cupertina nezabúda ani na svoju knižnicu Apple Arcade, do ktorej už čoskoro začne vo veľkom pumpovať nový obsah.

Jednu vec je nutné povedať na rovinu. Apple Arcade zatiaľ nie je možné brať ako plnohodnotnú hernú platformu. To sa kalifornská spoločnosť bude snažiť zmeniť. Už počas najbližších týždňov dorazí do knižnice osem nových titulov, čím chce Apple nalákať nových predplatiteľov.

Do Apple Arcade dorazia tieto hry: 

  • Disney Dreamlight Valley Arcade Edition – 5. December
  • Football Manager 2024 Touch – 6. November
  • Sonic Dream Team – 5. December
  • Puzzle & Dragons Story – 5. December
  • Downwell+ – 17. November
  • Delicious – Miracle of Life+ – 24. November
  • Turmoil+ – 5. December
  • KnotWords – 3. November

Táto osmička hier však nie je jediným obsahom, ktorý spoločnosť Apple oznámila. V novej tlačovej správe totiž hovorí, že v nasledujúcich dvoch mesiacoch sa v službe objaví viac ako 50 nových hier.

Apple Arcade nové hry
Zdroj: Apple

Na začiatku tohto mesiaca spoločnosť Apple avizovala zvýšenie cien všetkých svojej služieb. Práve tento krok by mal byť akýmsi podnetom k častejšiemu pridávaniu obsahu, ktorý je v prípade Apple Arcade veľmi slabý.

Iniciatíva firmy v hernej sfére je však veľká a práve tomu by mala prispôsobiť svoje ďalšie kroky. Podobné osviežovanie hernej knižnice preto môžeme čakať častejšie, ako tomu bolo doteraz.

Prečítajte si tiež  Apple možno zámerne spomaľoval aj váš iPhone. Zaplatiť má za to skoro 2 miliardy EUR

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.