Spoločnosť Apple popri iOS, watchOS a ostatných systémoch nezabudla ani na svoje menšie platformy. Aktualizácie sa dočkala aj jablková televízia Apple TV, ktorá dostala nový systém tvOS 17.3. Hoci update neprináša žiadne väčšie novinky, spoločnosť Apple ho odporúča nainštalovať všetkým používateľom.

Ešte predtým, ako sa dostaneme k novinkám, poďme sa pozrieť na to, ako si novú verziu nainštalovať. Aktualizácia na systémovú verziu tvOS 17.3 je veľmi jednoduchá. Stačí ak na svojej Apple TV otvoríte aplikáciu Nastavenia a prejdete do časti Systém.

Následne zvoľte možnosť Aktualizácia softvéru, kde sa vám zobrazí najnovšia dostupná verzia operačného systému.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Čo prináša aktualizácia tvOS 17.3? 

Ak máte zapnuté automatické aktualizácie softvéru, vaša Apple TV sa aktualizuje na tvOS 17.3 úplne sama. V takom prípade pochopiteľne nemusíte pohnúť ani prstom.

tvOS 17.3
Zdroj: SvetApple

Aktualizácie systému tvOS sú v porovnaní s inými aktualizáciami operačných systémov zvyčajne menšieho rozsahu a zameriavajú sa na opravy chýb a menšie vylepšenia. AJ v tomto prípade sme sa preto dočkali hlavne bug fixov a opráv, ktoré vyladili chod a plynulosť systému.

Update síce neprináša žiadne výrazné zmeny navonok, no Apple zrejme zapracoval na komunikácii medzi ostatnými zariadeniami, ako aj na vylepšení streamov v prípade podporovaných aplikácií. Konkrétne sa však v poznámkach k vydaniu neuvádzajú žiadne zmeny.

Prečítajte si tiež  iOS 17.3 sa jednoznačne oplatí nainštalovať. Odstraňuje chybu, ktorú zneužili hackeri

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -