Spoločnosť Apple vydala nové verzie svojich operačných systémov, medzi ktorými nemohla chýbať ani aktualizácia pre iPhony a iPady. Napriek tomu, že sa nejedná o veľké aktualizácie, spoločnosť Apple ich odporúča nainštalovať všetkým používateľom.

V poznámkach k vydaniu Apple neuvádza žiadne špecifické bug fixy a opravy. Vzhľadom na posledné mesiace, kedy sa jablková spoločnosť potýkala s viacerými komplikáciami so zabezpečením je možné, že doterajšie aktualizácie boli stále takpovediac „deravé“. Update iOS 16.6 by to mal zmeniť.

Aktualizáciu spustíte cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru > Stiahnuť a nainštalovaťDajte nám vedieť do komentárov, ako vám beží nový operačný systém. Nezabudnite uviesť aj zariadenie, na ktorom ho používate.

Aktualizácia iOS 16.6
Zdroj: Apple

S najväčšou pravdepodobnosťou ide o jedno z posledných veľkých vylepšení cyklu operačného systému iOS 16, ktorý bude už na jeseň nahradený novou veľkou aktualizáciou.

Apple už čoskoro sprístupní iOS 17 plný noviniek pre všetkých používateľov. Ten sa momentálne nachádza v otvorenej beta verzii pre verejnosť aj vývojárov.

Ak sa chcete o nedávno predstavenej aktualizácii iOS 17 dozvedieť viac, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme zhrnuli a podrobne rozobrali všetky novinky.

Reklama
Reklama

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Takto bude vyzerať iPhone 14. Na svete sú špeciálne formy odhaľujúce dizajn
Môže ťa zaujímať
- Reklama -