Spoločnosť Apple už čoskoro prinesie ďalšiu výzvu aktivity pre majiteľov hodiniek Apple Watch. Tentokrát sa môžu tešiť bežeckí nadšenci, ktorí budú mať možnosť získať špeciálne ocenenie pri príležitosti Globálneho dňa behu, ktorý sa bude konať už 5. júna 2024.

Ide o výzvu, ktorú spoločnosť Apple v minulosti nikdy neponúkala, takže ide o úplne novú súťaž a nové ocenenie. Je však viac než pravdepodobné, že Apple zahrnie deň behu do svojho zoznamu natrvalo a bude ju usporiadať každý rok, nakoľko tento šport sa stáva čoraz populárnejším.

Nová výzva aktivity bude venovaná behu

Na dosiahnutie úspechu v tejto výzve bude potrebné prostredníctvom hodiniek Apple Watch zaznamenať aspoň päť kilometrov behu.

Svoj tréning môžete trackovať prostredníctvom natívnej aplikácie tréning v Apple Watch, Nike Run Club alebo inej aplikácie, ktorá odosiela údaje o cvičení.

Nové Apple Watch kúpite za super ceny 

Zdroj: YouTube / Rozetked (snímka obrazovky)

Pri tejto príležitosti dávame do pozornosti aj fakt, že inteligentné hodinky Apple Watch si teraz môžete kúpiť za veľmi výhodné ceny. Či už ide o základný model SE, stredné prevedenie Series 9 alebo vlajkovú loď Ultra 2, vo všetkých prípadoch slušne ušetríte:

  • Apple Watch SE 2 od 239 € (namiesto 309 €)
  • Apple Watch Series 9 od 399 € (namiesto 479 €)
  • Apple Watch Ultra 2: od 788 € (namiesto 899 €)

Za výzvu dostanete nálepky

Rovnako ako všetky výzvy na aktivity, aj výzvu na Globálny deň behu 2024 bude sprevádzať ocenenie, ktoré si môžete pozrieť v aplikácii Fitness a séria animovaných nálepiek, ktoré môžete použiť v aplikácii Správy.

Globálny deň behu Apple Watch
Zdroj: Apple
Globálny deň behu Apple Watch
Zdroj: Apple
Globálny deň behu Apple Watch
Zdroj: Apple
Globálny deň behu Apple Watch
Zdroj: Apple
Prečítajte si tiež  Apple Watch nepodporujú ciferníky od vývojárov. Apple vysvetlil prečo

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -