Apple začal vo svojom internetovom obchode ponúkať nabíjacie puzdro s portom USB-C pre AirPods Pro 2 ako samostatnú položku. Ak vlastníte model Pro slúchadiel a chcete prejsť na novšie puzdro s lepšou konektivitou, konečne máte túto možnosť. Nie je to však lacná záležitosť.

Spoločnosť Apple zaviedla túto možnosť ako lacnejší variant pre tých, ktorí síce chcú využívať možnosti portu USB-C a MagSafe v jednom príslušenstve, no nechcú zbytočne platiť vyššiu cenu za nové slúchadlá. Rovnako si však ľudia môžu kúpiť puzdro napríklad v situácii, keď to svoje stratia.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Puzdro s USB-C si odteraz kúpite aj ako samostatnú položku

USB-C slúchadlá AirPods Pro 2, ktoré boli predstavené ešte v septembri majú niekoľko výhod oproti pôvodnému modelu s portom Lightning.

Nový model je odolnejší voči prachu a znesie dokonca aj striekajúcu vodu, pričom samostatné puzdro má rovnaký stupeň odolnosti IP54 ako slúchadlá.

AirPods Pro USB-C nabíjacie puzdro
Zdroj: Apple

Azda jedinou nevýhodou tohto príslušenstva je jeho cena, ktorá začína na čiastke 109 €. Musíte byť teda poriadne veľkým milovníkom USB-C konektora, aby ste boli ochotní platiť takúto vysokú čiastku.

Na druhej strane však niekomu môže takáto výmena vyriešiť množstvo starostí s káblami, takže tomu úplne rozumieme.

Ak sa chcete o druhej generácii prémiových slúchadiel AirPods Pro dozvedieť viac, prečítajte si našu recenziu, v ktorej sme zhrnuli všetky dôležité funkcie a vychytávky.

Prečítajte si tiež  Apple bude mať nového konkurenta v kategórii prémiových slúchadiel: Inšpirovať sa má AirPods Max

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -