Spoločnosť Apple je známa svojou kreativitou v prípade propagácie funkcií a vychytávok, ktoré sú podporované naprieč celým jablkovým ekosystémom. Dokonalým príkladom je nová reklama, ktorá poukazuje na inovatívnu funkciu dostupnú v aplikácii Find My na najnovších iPhonoch 15.

Reklama predstavuje funkciu “Nájsť svojich priateľov”, ktorá umožňuje užívateľom lokalizovať svojich blízkych v rušných a preplnených priestoroch. Apple v nej použil tematiku seriálu Mandalorian, pri príležitosti nedávneho „Star Wars dňa“, ktorým sa každoročne označuje 4. máj.

iPhone dokáže nájsť vašich priateľov vďaka šikovnej funkcii

V reklamnom spote sa objavuje postava oblečená v kostýme Mandaloriana, ktorá využíva práve spomínanú funkciu na vyhľadanie ostatných bojovníkov v husto preplnenom kongresovom centre.

Tento humorný prístup má za cieľ zaujať diváka a zároveň demonštrovať efektivitu funkcie.

Táto funkcia však nie je dostupná pre všetky iPhony. Pre jej použitie je nevyhnutné, aby obidve strany (teda vy aj osoba, ktorú chcete nájsť) vlastnili iPhone 15. Funkcia “Nájsť svojich priateľov” je veľmi podobná technológii, ktorú využíva lokátor AirTag.

Vychytávka poskytuje presné vyhľadávanie s vizuálnym zobrazením smerovej šípky a udáva presnú vzdialenosť od hľadanej osoby.

Táto technológia je navrhnutá tak, aby poskytovala intuitívne a rýchle výsledky, čo je obzvlášť užitočné v preplnených miestnostiach. Reklama nielenže zvýrazňuje novú funkciu ale tiež poukazuje na to, ako môže moderná technológia uľahčiť každodenný život používateľov.

Pokiaľ sa vám iPhone 15 páči, teraz ho viete získať v zľave za veľmi výhodnú cenu. Zatiaľ čo štandardne sa predáva za 949 €, dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite za 721 € . Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Máte iPhone? Dávajte si pozor na podvod cez Find My. Môžete prísť o majetok

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -