Spoločnosť Apple nedávno obohatila svoju webovú stránku o niekoľko nových vychytávok, vrátane nových sekcií a kategórií svojich produktov. Nových možností sa dočkala aj ponuka hodiniek Apple Watch. Teraz v nej nájdeme užitočnú sekciu, ktorá poskytuje technické špecifikácie modelov.

Nová možnosť v kategórii Apple Watch ponúka porovnanie najnovších modelov hodiniek v zložení Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 a Apple Watch SE druhej generácie. Stránka je bohatým zdrojom informácií, kde zákazníci môžu nájsť všetko od údajov o materiáloch, cez rozmerové charakteristiky, až po podrobnosti o výkone a konektivite.

Apple Watch dostali sekciu porovnania modelov

Zahrnuté sú ti aj dôležité údaje o výdrži batérie a rôznych funkciách zameraných na zdravie a bezpečnosť, ako aj na prístupnosť pre užívateľov s osobitnými potrebami.

Vďaka tomuto informačnému okienku sa potenciálni záujemcovia o nové hodinky môžu bližšie zoznámiť s ich funkciami a zistiť, ktorý model je pre nich vhodný. My ešte doplníme aktuálne ceny na slovenskom trhu:

Apple Watch porovnanie
Zdroj: Apple (snímka obrazovky)

Nová stránka predstavuje významný doplnok k existujúcemu porovnávaciemu nástroju, ktorý poznáme napríklad z kategórie iPhonov alebo počítačov Mac. Vybrať si verziu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám tak bude oveľa jednoduchšie.

Apple by mal postupne pridávať aj ďalšie modely hodiniek, no v prípade starších modelov sa to pravdepodobne nestane. Gigant z Cupertina už túto jeseň uvedie výročnú desiatu generáciu Apple Watch X, ktorá sľubuje obrovské zmeny pre celý segment týchto zariadení.

Ak vás zaujímajú informácie o najočakávanejších vychytávkach nadchádzajúcich hodiniek s logom nahryznutého jablka, určite si nenechajte ujsť náš článok, v ktorom sme sa venovali práve tejto téme. Taktiež ak patríte medzi fanúšikov rôznych remienok, na e-shope Loopi.sk nájdete široký sortiment tohto príslušenstva za rozumné ceny pre 38,40 a 41 mm modely, 42, 44 a 45 mm modely a taktiež 49 mm modely.

Prečítajte si tiež  3 novinky, ktoré prinesú Apple Watch X. Jedna sa vám možno páčiť nebude, no dve budú extrémne užitočné

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -