Predaje počítačov Mac sa držia v stabilnom tempe, o čom svedčia aj nedávne finančné výsledky spoločnosti Apple. MacBooky sa stávajú čoraz obľúbenejšími a Apple chce aj naďalej upozorňovať na ich silné stránky v porovnaní s konkurenciou.

V dôsledku tejto iniciatívy spoločnosť Apple zverejnila trojicu vtipných reklám na svoje počítače Mac, ktoré sa zameriavajú na niekoľko kľúčových funkcií. Obsah videí spája hravú formu s prednosťami jablkových počítačov.

Apple v reklamách poukazuje na kľúčové prednosti Macu

V prvom videu s názvom „Charged“ máme možnosť vidieť seriózneho profesora, ktorý komentuje zostávajúcu výdrž batérie študentky. Profesor upozorňuje na to, že počas prvej hodiny pracuje s Macom, ktorý nie je pripojený k nabíjačke.

Študentka ho však uisťuje, že sa nemusí obávať, pretože batéria Macu vydrží celý deň. Výdrž batérie je totiž už roky jedným z hlavných predajných artiklov MacBooku.

Druhé video sa odohráva v knižnici a nesie názov „Powered“. V tejto scénke sa k študentovi prihovorí žena, ktorá tvrdí, že notebooky nie sú určené na prácu s veľkými súbormi a viacerými aplikáciami naraz.

Študent ju však upozorní, že ide o Mac, ktorý tieto pokročilé schopnosti zvládne ľavou zadnou.

Posledné z trojice videí s názvom „Found“ zobrazuje študentku, ktorá hľadá svoj notebook. Učiteľ neďaleko jej hovorí, že počítače majú zvláštny spôsob, ako zmiznúť.

Študentka však vďaka funkcii Find My vyhľadá svoj MacBook a bezpečne ho lokalizuje. To všetko sa jej podarí len behom niekoľkých sekúnd, kým učiteľ stále rozpráva o miznutí laptopov.

Tieto reklamy majú vtipnú a dramatickú atmosféru, no zároveň poukazujú na hlavné vlastnosti jablkových počítačov. Apple nimi chce zacieliť na študentov, keďže práve mladí spotrebitelia tvoria značnú časť v ich predajoch.

Ak si plánujete kúpiť svoj prvý Mac aj vy a chcete rovno moderný procesor Apple Sillicon, odporúčame vám nákup posledného MacBooku Air M3, ktorý sa štandardne predáva za 1 299 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 1 189 €. Rovnako zaujímavý však môže byť aj predchodca so stále výknným čipom M2. Ten sa štandardne predáva za 1 199 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 1 089 €.

Ako ste na tom s laptopom vy? Dávate prednosť PC alebo ste verný MacBooku? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Prečítajte si tiež  MacBook dostane OLED displej. Vieme, kedy táto zmena príde

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -