Po úniku informácií týkajúcich sa nového tvaru fotomodulu pre iPhone 16 Pro tu máme ďalšiu chuťovku. Nachádzajúce prémiové modely iPhone 16 Pro a 16 Pro Max by sa mali predstaviť v úplne nových farebných variantoch.

S touto informáciou vyšiel na povrch Majin Bu, rovnako ako v prípade tvaru zadnej kamery pre iPhone 16 Pro. V novom príspevku na X (Twitter) leaker uviedol, že prémiové iPhony dostanú nové farebné prevedenia s názvom “Desert Titanium” a „Titanium Gray“.

Prvá spomínaná variácia bude podobná zlatej farbe, ktorú sme mohli vidieť v ponuke iPhone 14 Pro z roku 2022. Na druhej strane, “Titanium Gray” bude zrejme podobná známemu odtieňu Space Gray, ktorý sa ponúkal na iPhone 5s ešte v roku 2013.

iPhone 16 Pro dostane staré známe farby

iPhone 15 Pro sa momentálne dodáva vo farbách čierneho, bieleho, modrého a prírodného titánu. Zlatú farbu by sme tak hľadali v ponuke len márne. Tá bola po prvýkrát k dispozícii na už spomínanom iPhone 5S z roku 2013 až po iPhone 8 z roku 2017 a potom na iPhone XS z roku 2018 až po iPhone 14 Pro. Opätovné uvedenie populárneho zlatého odtieňa v prípade iPhonu 16 Pro sa v dôsledku toho javí ako veľmi pravdepodobné.

iPhone 16 Pro nové farebné varianty
Zdroj: X (Twitter) / Majin Bu
iPhone 16 Pro nové farebné varianty
Zdroj: X (Twitter) / Majin Bu

Prémiové modely Pro od spoločnosti Apple boli pri uvedení na trh vždy k dispozícii maximálne v štyroch farebných variantoch. Zvyčajne so základnými čiernymi, bielymi a zlatými možnosťami spolu s výraznejšou farbou, ako je zelená, modrá alebo fialová.

To znamená, že zatiaľ čo čierny a biely titán sa s veľkou pravdepodobnosťou prenesú zo súčasnej generácie na tú budúcu, pokračovanie modrého a prírodného titánu nie je ani zďaleka isté.

Toto je prvá informácia o farebných možnostiach iPhonu 16 Pro, preto nie je isté, že sa odhady skutočne potvrdia. Od uvedenia modelového radu iPhone 16 nás však delí ešte dosť času, preto si na oficiálne predstavenie budeme musieť počkať.

Prečítajte si tiež  Forma pre iPhone 16 unikla na internet. Potvrdzuje predošlé informácie

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -