Spoločnosť Apple mala podľa pôvodných odhadov vydať systémovú aktualizáciu iOS 17.3 ešte v priebehu januára. V posledných týždňoch sme však mohli byť svedkami niekoľkých komplikácií, keď Apple nečakane stiahol jednu z beta verzií z obehu. Dôvodom boli problémy s nežiadúcim reštartovaním zariadenia, čo Apple v priebehu niekoľkých dní vyriešil.

Apple zvykne v prípade svojich aktualizácií podrobiť update štyrom až piatim beta verziám v jednom cykle. Pripravovaný systém iOS 17.3 sa momentálne nachádza v tretej beta verzii. Môžme teda očakávať, že ostrá aktualizácia dorazí cca o dva až tri týždne pre všetkých používateľov.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Spomínaný problém by však s najväčšou pravdepodobnosťou nemal mať vplyv na dátum vydania a prípadné oneskorenie aktualizácie. Oficiálnej verzie by sme sa tak mali dočkať koncom januára, maximálne začiatkom februára 2024.

iOS 17.3 bezpečnosť
Zdroj: Bing AI / SvetApple

Okrem nových možností pre hudobnú knižnicu Apple Music dorazia aj nové funkcie zabezpečenia systému. Nebudú chýbať ani štandardné bug fixy a opravy chýb, na ktoré vývojári narazili v doterajších verziách softvérových verzií.

Spoločnosť Apple už teraz tvrdo pracuje na novej veľkej softvérovej aktualizácii pre iPhone, ktorá ponesie označenie iOS 17.3. Update sa momentálne nachádza v pokročilom štádiu testovania. Kedy si ho budeme môcť nainštalovať.

Prečítajte si tiež  Apple už pracuje na iOS 17.3: Update príde s takouto zaujímavou inováciou

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -