Pokiaľ ste vyrastali na legendárnej hernej sérii Need For Speed tesne po prelome milénia, určite si pamätáte aj na titul Need for Speed: Underground 2, ktorý vyšiel po prvýkrát ešte v roku 2004. Na svoju dobu ponúkal množstvo zábavy, ktorá bola spájaná s nočnými závodmi a šialenými tuningovými úpravami najrôznejších áut.

Hoci dnes ide už o 20 rokov starú hru, stále sa nájdu ľudia, ktorí sa ku nej z nostalgie túžia vrátiť. No a presne tým môžu vyhovovať RTX Remix módy, pomocou ktorých dokážu šikovní moderi oživiť grafiku, osvetlenia a tiež textúry. Presne takéhoto vylepšenia sa teraz dočkalo aj spomínané Need for Speed: Underground 2.

Aj vďaka tomu je možné tento titul spustiť vo vysokom 4K rozlíšení a dokonca s podporou pro ray tracingu, či DLSS. Nič z toho v roku 2004 nebolo možné, nakoľko tieto technológie v tom čase ešte neexistovali.

Samotný RTX Remix, ktorý je k dispozícii na stiahnutie na tejto stránke si zobral na paškál aj YouTube kanál IGN, ktorý o ňom natočil samostatné video. Ako môžete vidieť sami, hra vyzerá oveľa živšie, pribudli nové odlesky a taktiež sa vylepšilo osvetlenie.

Na druhej strane, ale treba prihliadať na fakt, že ešte stále ide len o beta verziu a tak sú tu niektoré veci nedokonalé. Stačí sa pozrieť napríklad na karosériu vozidiel, ktorej lak je vo všetkých prípadoch matný a nie lesklý. Nedostatky sa navyše nájdu aj v interiéri vozidiel. Moderi sa tak musia s týmito vecami ešte popasovať a doladiť ich do dokonalosti.

Každopádne, výsledok jednoznačne stojí za to a ak by ste si chceli niekedy zahrať legendárne Need for Speed: Underground 2, určite by sa oplatilo vyskúšať to práve s týmto vylepšením.

A ak by ste chceli vidieť, ako by táto hra vyzerala, pokiaľ by bola spustená cez Unreal Engine 4, pred dvoma rokmi sme o tom písali samostatný článok.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Fortnite je späť. Na iOS si ho môžu zahrať úplne všetci. Má to ale háčik
Môže ťa zaujímať
- Reklama -