Pred niekoľkými mesiacmi sme sa dočkali veľkého rozšírenia EMOJI klávesnice, ktoré prinieslo množstvo nových znakov na všetky zariadenia od spoločnosti Apple. Už teraz sú ale vo vývoji nové doplnky, ktoré dorazia začiatkom roka 2024.

Medzi novými EMOJI znakmi by sa mal nachádzať obrázok krútiacej hlavy, limetky, prelomenej reťaze alebo fénixa a ďalších znakov. Tieto znaky by mohli byť zahrnuté do špecifikácie Emoji 15.1, ktorú Unicode Consortium schváli v septembri minulého roka.

Zatiaľ nie je známe, či sa všetky tieto znaky dostanú do finálneho výberu, nakoľko ich schválenie musí prebehnúť niekoľko krokovým procesom. V konečnom dôsledku však znakov bude určite viac, keďže gigant z Cupertina zvykne vydávať EMOJI v niekoľkých variantoch a farebných prevedeniach.

Emoji pre iPhone 2024
Zdroj: EmojiPedia

Zoznam znakov EMOJI 15.1 bude finalizovaný v septembri 2023. Krátko potom ich spoločnosti ako Apple, Google a ďalší poprední hráči prijmú prostredníctvom svojich softvérových aktualizácií.

Spoločnosti Apple často trvá niekoľko mesiacov kým zavedie nové znaky do svojich zariadení, takže aj keď budú schválené v septembri, Apple ich nepridá na svoje zariadenia skôr ako začiatkom budúceho roka.

Prečítajte si tiež  Farmár musí zaplatiť pokutu 56 tisíc eur. Môže za to toto "👍" Emoji

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -