Spoločnosť Apple minulý týždeň predstavila zariadenia, o ktorom sa hovorilo už niekoľko mesiacov. Nový 15″ model MacBooku Air sa dnes oficiálne dostal do predaja, čo vyústilo v prvé recenzie očakávaného notebooku. A tie sú presne také, aké sme očakávali.

15″ MacBook Air má rovnaký čip M2 ako jeho menší brat s 13″ obrazovkou, pričom dizajn bol do bodky zachovaný. Jediným rozdielom je väčšie telo, obrazovka a sústava šiestich reproduktorov, namiesto štyroch v 13″ modeli. Zariadenie kúpite aj na Slovensku, pričom jeho cena štartuje na 1 599 €.

Podľa prvých recenzentov a používateľov, ktorí si mohli laptop vyskúšať už skôr, je práve tento model vítaným kusom skladačky, ktorý v ponuke Apple chýbal ako soľ. Vlastne sa až čudujeme, prečo niečo podobné neprišlo už pred rokmi…

Ak ste totiž chceli jablkový laptop s väčšou obrazovkou ako 13″, museli ste si siahnuť hlbšie do vrecka a kúpiť si jeden z modelov Pro. To bol obrovský problém.

MacBook Air 15″ je dokonalým prídavkom do ponuky Apple počítačov

V prípade prémiových verzií sa totiž rapídne mení cenovka, ktorá zodpovedá high-endovej technológii. Tá však nie je nutná pre všetkých, nakoľko pre mnoho používateľov je rýchlosť a výkon 14″ a 16″ MacBookov Pro takpovediac zbytočná. Nový MacBook Air s 15″ obrazovkou preto dokonale zapasoval do portfólia MacBookov a predstavuje akýsi kompromis.

V nižšie uvedených videách nájdete video-recenzie od známych youtuberov, ktorí sa pozreli novému 15″ modelu MacBooku Air na zúbok. Ako zapôsobilo nové „Airko“ na vás? Podeľte sa s nami o názor v komentároch pod článkom.

Ak vás zaujímajú informácie týkajúce sa nového MacBooku Air 15″, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme zhrnuli všetky novinky.

Prečítajte si tiež  MacBook Air 15" ešte "nevychladol", no Apple už pracuje na novej verzii

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -